Gå tilbage

Silas Weber Iversen

Primær medlem i Young Sharks (1197)

Klub medlem i One-eyed Jacks (1172)

Sidste titelskift registreret: 09-02-2022
Antal posteringer (samlet/guld/sølv/bronze): 287/22/29/236
BronzeSølvGuldMPTitel
3627112,936,1183,67Kredsmester
DatoTurneringKlubMP
15-09-2023#71036 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)1 bronze
10-09-2023#43926 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)3 bronze
09-09-2023#43928 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)10 bronze
29-08-2023Ultimo augustBlakset-Klubberne27 bronze
28-08-2023Open - warm upYoung Sharks8 bronze
27-08-2023#93133 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)3 bronze
26-08-2023#93135 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)32 bronze
18-08-2023#70487 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)26 bronze
13-08-2023#35074 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)15 bronze
12-08-2023#6571 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)40 bronze
11-08-2023#6568 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)32 bronze
20-07-2023TorsdagsbridgeBlakset-Klubberne18 bronze
13-07-2023Torsdag medio juliBlakset-Klubberne10 bronze
20-06-2023Tirsdag aftenBlakset-Klubberne9 bronze
16-06-2023#18999 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)20 bronze
03-06-2023#62087 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)28 bronze
02-06-2023#62085 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)16 bronze
29-05-2023#62083 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)30 bronze
24-05-2023Majturnering onsdag aftenBlakset-Klubberne14 bronze
21-05-2023#10527 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)42 bronze
20-05-2023#10535 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)25 bronze
19-05-2023#10526 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)2 bronze
18-05-2023#25932 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)15 bronze
08-05-2023MajturneringYoung Sharks8 bronze
07-05-2023DM Mixed hold 2023 B-finale, Kamp 5Danmarks Bridgeforbund 0,25 guld
07-05-2023DM Mixed hold 2023 B-finale, Kamp 3Danmarks Bridgeforbund 0,25 guld
07-05-2023DM Mixed hold 2023 B-finale, Kamp 2Danmarks Bridgeforbund 0,25 guld
06-05-2023DM Mixed hold 2023 kvalifikation, Kamp 12Danmarks Bridgeforbund 0,25 guld
06-05-2023DM Mixed hold 2023 kvalifikation, Kamp 11Danmarks Bridgeforbund 0,25 guld
06-05-2023DM Mixed hold 2023 kvalifikation, Kamp 10Danmarks Bridgeforbund 0,25 guld
06-05-2023DM Mixed hold 2023 kvalifikation, Kamp 9Danmarks Bridgeforbund 0,50 guld
06-05-2023DM Mixed hold 2023 kvalifikation, Kamp 8Danmarks Bridgeforbund 0,25 guld
05-05-2023DM Mixed hold 2023 kvalifikation, Kamp 6Danmarks Bridgeforbund 0,50 guld
05-05-2023DM Mixed hold 2023 kvalifikation, Kamp 5Danmarks Bridgeforbund 0,50 guld
05-05-2023DM Mixed hold 2023 kvalifikation, Kamp 4Danmarks Bridgeforbund 0,25 guld
05-05-2023DM Mixed hold 2023 kvalifikation, Kamp 1Danmarks Bridgeforbund 0,25 guld
30-04-2023Pokalturneringen 2023 - Runde 5 Pokalturnering3,00 guld
23-04-2023#20799 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)2 bronze
21-04-2023#20798 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)2 bronze
17-04-2023Pølsemix IIIYoung Sharks6 bronze
10-04-2023#76586 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)17 bronze
09-04-2023#76609 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)1 bronze
06-04-2023#53989 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)5 bronze
03-04-2023#53987 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)11 bronze
29-03-2023Klubmesterskaber hold, B-rækken, Kamp 2Hjerter Dame, Birkerød14 bronze
25-03-2023#97328 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)4 bronze
20-03-2023Monradhold, Kamp 5Young Sharks8 bronze
12-03-2023Pokalturneringen 2023 - Runde 4Pokalturnering3,00 guld
11-03-2023Københavnserien 2022-2023, Kamp 13Distrikt København1,3 sølv
11-03-2023Københavnserien 2022-2023, Kamp 12Distrikt København2,5 sølv
11-03-2023Københavnserien 2022-2023, Kamp 11Distrikt København2,5 sølv
05-03-2023#7328 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)36 bronze
19-02-2023#47052 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)15 bronze
18-02-2023#47057 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)2 bronze
09-02-20232023 Imp par indledendeOne-eyed Jacks13 bronze
02-02-20232022-23 finale, Kamp 2One-eyed Jacks16 bronze
28-01-2023#53898 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)2 bronze
20-01-2023#11026 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)4 bronze
14-01-2023#85061 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)30 bronze
12-01-20232022-23 semifinaler, Kamp 1One-eyed Jacks8 bronze
07-01-2023Københavnserien 2022-2023, Kamp 10Distrikt København1,3 sølv
07-01-2023Københavnserien 2022-2023, Kamp 9Distrikt København2,5 sølv
07-01-2023Københavnserien 2022-2023, Kamp 8Distrikt København2,5 sølv
30-12-2022Nytår aftenBlakset-Klubberne6 bronze
28-12-2022#26856 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)2 bronze
26-12-2022#26855 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)11 bronze
25-12-2022#26808 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)42 bronze
19-12-2022#96806 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)18 bronze
16-12-2022#66175 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)1 bronze
04-12-2022Pokalturneringen 2023 - Runde 2APokalturnering3,00 guld
03-12-2022Københavnserien 2022-2023, Kamp 5Distrikt København1,3 sølv
29-11-2022Efterårshold, Kamp 7Blakset-Klubberne8 bronze
29-11-2022Efterårshold - BonusBlakset-Klubberne70 bronze
26-11-202250 års jubilæumsturneringHjerter Dame, Birkerød0,36 guld
22-11-2022Efterårshold, Kamp 6Blakset-Klubberne16 bronze
15-11-2022Efterårshold, Kamp 5Blakset-Klubberne16 bronze
14-11-2022Store hold, den store finale, Kamp 1Young Sharks16 bronze
08-11-2022Efterårshold, Kamp 4Blakset-Klubberne16 bronze
25-10-2022Efterårshold, Kamp 3Blakset-Klubberne16 bronze
21-10-2022#16227 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)4 bronze
19-10-2022Onsdag aften uge 42Blakset-Klubberne7 bronze
18-10-2022Tirsdag eftermiddag uge 42Blakset-Klubberne14 bronze
02-10-2022Pokalturneringen 2023 - Runde 1Pokalturnering3,00 guld
29-09-20222022 kvalifikation, Kamp 4One-eyed Jacks8 bronze
28-09-2022KvalifikatioonsturneringHjerter Dame, Birkerød10 bronze
26-09-2022Store hold (RR), Kamp 4Young Sharks8 bronze
24-09-2022Københavnserien 2022-2023, Kamp 3Distrikt København2,5 sølv
24-09-2022Københavnserien 2022-2023, Kamp 2Distrikt København2,5 sølv
13-09-2022September IMP ParBlakset-Klubberne11 bronze
12-09-2022Store hold (RR), Kamp 2Young Sharks8 bronze
02-08-2022Tirsdag aftenBlakset-Klubberne16 bronze
26-07-2022Tirsdag AftenBlakset-Klubberne10 bronze
16-07-2022Bronze 26 Åben+28+36+Dansk Bridgefestival38 bronze
14-07-2022Bronze 20 ÅbenDansk Bridgefestival53 bronze
14-07-2022Bronze 19 ÅbenDansk Bridgefestival33 bronze
14-07-2022Bronze 18 ÅbenDansk Bridgefestival11 bronze
12-07-2022Vinoble C - BonusDansk Bridgefestival11,2 sølv
12-07-2022Vinoble C, Kamp 13Dansk Bridgefestival2,0 sølv
12-07-2022Vinoble C, Kamp 12Dansk Bridgefestival2,0 sølv
12-07-2022Vinoble C, Kamp 11Dansk Bridgefestival1,0 sølv
12-07-2022Vinoble C, Kamp 10Dansk Bridgefestival2,0 sølv
12-07-2022Vinoble C, Kamp 9Dansk Bridgefestival1,0 sølv
12-07-2022Vinoble C, Kamp 8Dansk Bridgefestival2,0 sølv
11-07-2022Vinoble C, Kamp 7Dansk Bridgefestival1,0 sølv
11-07-2022Vinoble C, Kamp 6Dansk Bridgefestival1,0 sølv
11-07-2022Vinoble C, Kamp 3Dansk Bridgefestival2,0 sølv
11-07-2022Vinoble C, Kamp 2Dansk Bridgefestival2,0 sølv
10-07-2022Bronze 7 ÅbenDansk Bridgefestival15 bronze
09-07-2022Bronze 5 ÅbenDansk Bridgefestival6 bronze
08-07-2022Bronze 2 ÅbenDansk Bridgefestival9 bronze
07-07-2022Torsdag eftermiddagBlakset-Klubberne7 bronze
21-06-2022Tirsdag aftenBlakset-Klubberne11 bronze
02-06-2022Klubhold 2022, Kamp 6Distrikt Nordsjælland1,3 sølv
02-06-2022Klubhold 2022, Kamp 5Distrikt Nordsjælland2,5 sølv
30-04-2022PUBCRAWLYoung Sharks11 bronze
05-04-2022ImpparBlakset-Klubberne20 bronze
30-03-2022Holdturnering kvalifikation, Kamp 3Hjerter Dame, Birkerød16 bronze
22-03-2022Solskins PARBlakset-Klubberne6 bronze
17-03-2022Forårshold, Kamp 6Blakset-Klubberne8 bronze
15-03-2022Forårs HOLD i 2 rækker, A-rækken (Hvid), Kamp 2Blakset-Klubberne18 bronze
03-03-2022Så blev det martsBlakset-Klubberne10 bronze
03-03-2022Forårshold, Kamp 5Blakset-Klubberne16 bronze
09-02-2022Parturering 09-02-2022Hjerter Dame, Birkerød14 bronze
02-02-2022Parturnering 02-02-2022Hjerter Dame, Birkerød5 bronze
18-01-2022Januar IMP ParBlakset-Klubberne8 bronze
24-11-2021Handicapturnering IHjerter Dame, Birkerød11 bronze
23-11-2021Efterårshold, A-rækken (Hvid) - BonusBlakset-Klubberne40 bronze
23-11-2021Efterårshold, A-rækken (Hvid), Kamp 7Blakset-Klubberne18 bronze
17-11-2021Holdturnering kvalifikation, Kamp 1Hjerter Dame, Birkerød8 bronze
09-11-2021Efterårshold, A-rækken (Hvid), Kamp 6Blakset-Klubberne18 bronze
02-11-2021Efterårshold, A-rækken (Hvid), Kamp 5Blakset-Klubberne9 bronze
27-10-2021Parturnering IIHjerter Dame, Birkerød22 bronze
26-10-2021Efterårshold, A-rækken (Hvid), Kamp 4Blakset-Klubberne9 bronze
19-10-2021Åbent hus 19-10 kl 19Blakset-Klubberne16 bronze
12-10-2021Efterårshold, A-rækken (Hvid), Kamp 3Blakset-Klubberne18 bronze
05-10-2021Efterårshold, A-rækken (Hvid), Kamp 2Blakset-Klubberne9 bronze
28-09-2021Efterårshold, A-rækken (Hvid), Kamp 1Blakset-Klubberne18 bronze
22-09-2021KvalifikationsturneringHjerter Dame, Birkerød6 bronze
16-09-2021Efterårshold, Kamp 1Blakset-Klubberne16 bronze
15-09-2021KvalifikationsturneringHjerter Dame, Birkerød12 bronze
07-09-2021Opvarmnings PARBlakset-Klubberne10 bronze
20-05-2021TorsdagshyggeBlakset-Klubberne7 bronze
18-05-2021Åbent hus tirsdag aftenKøbenhavns Bridge Klub10 bronze
21-03-2021Pokalturneringen 2021 - Runde 2A Pokalturnering3,00 guld
02-12-2020December holdturnering, Kamp 1Hjerter Dame, Birkerød16 bronze
04-11-2020Corona holdturnering, Kamp 1Hjerter Dame, Birkerød8 bronze
19-10-2020EfterårsparBlakset-Klubberne4 bronze
07-10-20207-bords efterårsturneringHjerter Dame, Birkerød28 bronze
06-10-2020Holdturnering efterår, Kamp 5Blakset-Klubberne8 bronze
05-10-2020EfterårsparBlakset-Klubberne22 bronze
30-09-2020Kvalifikation 2Hjerter Dame, Birkerød22 bronze
29-09-2020Holdturnering efterår, Kamp 4Blakset-Klubberne8 bronze
27-09-2020Pokalturneringen 2021 - Runde 1Pokalturnering3,00 guld
23-09-2020Kvalifikation 1Hjerter Dame, Birkerød9 bronze
21-09-2020Septemberræset i Klør EsBlakset-Klubberne8 bronze
15-09-2020Holdturnering efterår, Kamp 2Blakset-Klubberne8 bronze
08-09-2020Holdturnering efterår, Kamp 1Blakset-Klubberne8 bronze
02-09-2020Generalforsamling 2020Hjerter Dame, Birkerød14 bronze
31-08-2020Velkommen til den nye sæsonBlakset-Klubberne11 bronze
18-08-202018-08 eftermiddagBlakset-Klubberne14 bronze
06-08-2020Torsdag sommeraftenBlakset-Klubberne18 bronze
23-07-2020Torsdag kl. 19Blakset-Klubberne12 bronze
23-07-2020Torsdag kl. 13Blakset-Klubberne10 bronze
09-07-2020Torsdag kl 13Blakset-Klubberne8 bronze
10-03-2020Sidste turnering i martsBlakset-Klubberne7 bronze
04-03-2020Klubmesterskaber parHjerter Dame, Birkerød10 bronze
01-03-2020BT 2020Hjerter Dame, Birkerød21 bronze
25-02-2020Vinterholdturnering, A-rækken (Hvid), Kamp 5Blakset-Klubberne18 bronze
25-02-2020Vinterholdturnering, A-rækken (Hvid) - BonusBlakset-Klubberne20 bronze
19-02-2020Klubmesterskaber parHjerter Dame, Birkerød13 bronze
06-02-20202020 minihold, Kamp 6One-eyed Jacks6 bronze
05-02-2020Parturnering IIIHjerter Dame, Birkerød10 bronze
30-01-20202020 minihold, Kamp 4One-eyed Jacks6 bronze
30-01-20202020 minihold, Kamp 3One-eyed Jacks6 bronze
29-01-2020Parturnering IIIHjerter Dame, Birkerød15 bronze
28-01-2020Vinterholdturnering, A-rækken (Hvid), Kamp 2Blakset-Klubberne18 bronze
26-01-2020SøndagsåbenthusBlakset-Klubberne12 bronze
22-01-2020Parturnering IIIHjerter Dame, Birkerød9 bronze
21-01-2020Vinterholdturnering, A-rækken (Hvid), Kamp 1Blakset-Klubberne18 bronze
18-01-2020KBH-Serie 2020, Kamp 8Distrikt København2,0 sølv
15-01-2020A møder BHjerter Dame, Birkerød18 bronze
12-12-20192019 Semifinale 1/2, Kamp 1One-eyed Jacks8 bronze
11-12-2019Hold og par, B-rækken, Kamp 3Hjerter Dame, Birkerød16 bronze
10-12-2019Næstsidste før julBlakset-Klubberne10 bronze
03-12-2019Holdturnering 2019 - BonusBlakset-Klubberne90 bronze
03-12-2019Holdturnering 2019, Kamp 9Blakset-Klubberne16 bronze
01-12-2019DM Juniorpar 2019/2020Danmarks Bridgeforbund 26,0 sølv
26-11-2019Holdturnering 2019, Kamp 8Blakset-Klubberne16 bronze
20-11-2019Parturnering IIHjerter Dame, Birkerød22 bronze
19-11-2019Holdturnering 2019, Kamp 7Blakset-Klubberne8 bronze
12-11-2019Holdturnering 2019, Kamp 6Blakset-Klubberne16 bronze
07-11-2019Kvalifikation 2019, Kamp 9One-eyed Jacks8 bronze
29-10-2019Holdturnering 2019, Kamp 4Blakset-Klubberne16 bronze
23-10-2019Parturnering IHjerter Dame, Birkerød22 bronze
17-10-2019Torsdag eftermiddagBlakset-Klubberne23 bronze
09-10-2019HandicapturneringHjerter Dame, Birkerød32 bronze
08-10-2019Holdturnering 2019, Kamp 2Blakset-Klubberne16 bronze
03-10-2019Kvalifikation 2019, Kamp 5One-eyed Jacks8 bronze
01-10-2019Holdturnering 2019, Kamp 1Blakset-Klubberne16 bronze
24-09-2019Imps across the fieldBlakset-Klubberne12 bronze
18-09-2019ParturneringHjerter Dame, Birkerød11 bronze
17-09-2019Butlerpar (IMP)Blakset-Klubberne20 bronze
05-09-2019Kvalifikation 2019, Kamp 1One-eyed Jacks8 bronze
04-09-2019Velkommen til ny sæsonHjerter Dame, Birkerød22 bronze
27-08-2019SommerbridgeBallerup Bridge Club28 bronze
20-08-2019SommerbridgeBallerup Bridge Club21 bronze
06-08-2019Åbent hus 6/8Søborg Bridgeklub13 bronze
25-07-2019Sommer torsdagBlakset-Klubberne20 bronze
21-07-2019Sommer SøndagBlakset-Klubberne8 bronze
11-07-2019Bronze 13 ÅbenDansk Bridgefestival25 bronze
10-07-2019Bronze 11 ÅbenDansk Bridgefestival7 bronze
09-07-2019Vinoble Open CDansk Bridgefestival13,0 sølv
07-07-2019Svendborgsund Bronze 5 28+Dansk Bridgefestival68 bronze
04-07-2019torsdagbridgeBlakset-Klubberne21 bronze
27-06-2019TorsdagssommerhusBlakset-Klubberne19 bronze
25-06-2019Sommer i centeretBlakset-Klubberne25 bronze
11-06-2019Sommerbridge 11-6Birkerød Bridgeklub18 bronze
15-05-2019Majturnering onsdag, indledende runderBlakset-Klubberne12 bronze
08-05-2019Majturnering onsdag, indledende runderBlakset-Klubberne14 bronze
05-05-2019DM Juniorhold 2019Danmarks Bridgeforbund 8,00 guld
03-04-2019Klubmesterskaber hold, 2. runde, A-rækken, Kamp 3Hjerter Dame, Birkerød9 bronze
03-04-2019Klubmesterskaber hold, 2. runde, A-rækken - BonusHjerter Dame, Birkerød30 bronze
31-03-2019SøndagsåbenthusBlakset-Klubberne22 bronze
27-03-2019Klubmesterskaber hold, 2. runde, A-rækken, Kamp 2Hjerter Dame, Birkerød18 bronze
20-03-2019Klubmesterskaber hold, 2. runde, A-rækken, Kamp 1Hjerter Dame, Birkerød9 bronze
03-03-2019Birkerød Turneringen 2019Birkerød Bridgeklub18 bronze
27-02-2019Klubmesterskaber parHjerter Dame, Birkerød15 bronze
13-02-2019Vinterferie, onsdag eftermiddagBlakset-Klubberne11 bronze
11-02-2019Vinterferie, mandag aftenBlakset-Klubberne12 bronze
30-01-2019Klubmesterskaber hold, A-rækken, Kamp 1Hjerter Dame, Birkerød18 bronze
09-12-2018Åbent hus 09-12-18Blakset-Klubberne22 bronze
08-12-2018DM Juniorpar U16 og U21Danmarks Bridgeforbund 9,0 sølv
03-12-2018Holdturneringi 2 rk., A-rækken - RØD, Kamp 1Slotsbridge - Hillerød18 bronze
02-12-2018Så-er-det-snart-jul-åbent-husBlakset-Klubberne12 bronze
14-11-2018Enkelt aftens turneringHjerter Dame, Birkerød32 bronze
12-11-2018Op- og nedrykningSlotsbridge - Hillerød16 bronze
11-11-2018Søndags åbent hus i BBBlakset-Klubberne16 bronze
07-11-2018Klubsølv, 07.11.2018, aftenHjerter Dame, Birkerød4,0 sølv
31-10-2018Monrad holdturnering, Kamp 4Hjerter Dame, Birkerød8 bronze
28-10-2018Sidste oktober åbent husBlakset-Klubberne22 bronze
24-10-2018Monrad holdturnering, Kamp 2Hjerter Dame, Birkerød8 bronze
24-10-2018Monrad holdturnering, Kamp 1Hjerter Dame, Birkerød4 bronze
19-10-2018Fredag formiddag i uge 42Blakset-Klubberne8 bronze
15-10-2018Mandag aften i uge 42Blakset-Klubberne22 bronze
15-10-2018Mandag eftermiddag i uge 42Blakset-Klubberne18 bronze
11-10-2018Serieholdturnering 2018-19, Serie 2, Kamp 1Distrikt Nordsjælland2,0 sølv
10-10-2018EfterårsturneringHjerter Dame, Birkerød5 bronze
08-10-2018EfterårsparBlakset-Klubberne12 bronze
26-09-2018EfterårsturneringHjerter Dame, Birkerød10 bronze
23-09-2018Søndagen efter KnudBlakset-Klubberne27 bronze
17-09-2018SeptemberræsetBlakset-Klubberne18 bronze
02-09-2018Bettinas første ÅH i BBBlakset-Klubberne8 bronze
08-08-2018Åbent husKøbenhavns Bridge Klub19 bronze
02-08-2018Sommerbridge 2. august 2018Brønderslev Bridgeklub13 bronze
24-07-2018Hedebølge tirsdagBlakset-Klubberne16 bronze
28-06-2018TorsdagsåbenthusBlakset-Klubberne14 bronze
30-05-2018Majturnering 2018, finalerunderBlakset-Klubberne30 bronze
06-05-2018DM juniorhold 2018Danmarks Bridgeforbund 4,00 guld
23-04-2018ForårsparBlakset-Klubberne15 bronze
11-04-2018Top 16 og parHjerter Dame, Birkerød11 bronze
19-03-2018ForårsparBlakset-Klubberne15 bronze
05-03-2018Hold og Par i februarBlakset-Klubberne19 bronze
06-01-2018DM Skolebridge 2018Juniorklub Danmark43 bronze
18-12-2017Så blev det jul...Blakset-Klubberne14 bronze
11-12-2017JuleparBlakset-Klubberne18 bronze
07-12-2017Skolebridge eventBlakset-Klubberne7 bronze
06-12-2017Midtvejs parturneringHjerter Dame, Birkerød11 bronze
04-12-2017JuleparBlakset-Klubberne10 bronze
27-11-2017JuleparBlakset-Klubberne10 bronze
22-11-2017Midtvejs parturneringHjerter Dame, Birkerød16 bronze
20-11-2017JuleparBlakset-Klubberne12 bronze
06-11-2017EfterårsparBlakset-Klubberne12 bronze
30-10-2017EfterårsparBlakset-Klubberne22 bronze
23-10-2017EfterårsparBlakset-Klubberne10 bronze
16-10-2017mandag aften efterårsferieBlakset-Klubberne12 bronze
25-09-2017Septemberræs over tre gangeBlakset-Klubberne22 bronze
18-09-2017Septemberræs over tre gangeBlakset-Klubberne14 bronze
15-07-2017Bronze 16 28+Dansk Bridgefestival18 bronze
13-07-2017Bronze 13 28+Dansk Bridgefestival28 bronze
12-07-2017Bronze 11 36+Dansk Bridgefestival11 bronze
12-07-2017Bronze 10 36+Dansk Bridgefestival6 bronze
31-05-2017Majtu BBBlakset-Klubberne7,0 sølv
31-05-2017Finale runderBlakset-Klubberne13 bronze
24-05-2017Finale runderBlakset-Klubberne10 bronze
21-05-2017DM Junior hold 2017Danmarks Bridgeforbund 2,00 guld
29-03-2017Klubmesterskaber holdHjerter Dame, Birkerød7 bronze
29-03-2017Klumesterskaber holdHjerter Dame, Birkerød7 bronze
Gå tilbage