Gå tilbage

Preben Thaarup

Primær medlem i Studenterforeningens BC (1190)

Klub medlem i Young Sharks (1197), Greve Strands Bridgeklub (2220), Sakskøbing Bridgeklub (2472), Cyberbridge Bridgeklub (2179)

Sidste titelskift registreret: 19-05-2003
Antal posteringer (samlet/guld/sølv/bronze): 1180/75/154/951
BronzeSølvGuldMPTitel
463053772,6720,451560,761* Stormester
DatoTurneringKlubMP
30-09-2022Cyberbridge 30/9 A RealBridge8 bronze
29-09-2022Greve Bridge 29-09-2022RealBridge8 bronze
27-09-2022Parturnering 1.4RealBridge19 bronze
26-09-2022Store hold (RR), Kamp 4Young Sharks8 bronze
25-09-2022DS 25.09.22 ARealBridge24 bronze
23-09-2022Cyberbridge A række 19:30RealBridge8 bronze
22-09-2022Aabent hus 22/09 kl. 19RealBridge24 bronze
20-09-2022Parturnering 1.3RealBridge11 bronze
20-09-2022Parturnering 1.3RealBridge11 bronze
16-09-2022Cyberbridge 16/09 kl. 1932RealBridge15 bronze
15-09-2022Cyberbridge 15/9 kl 19RealBridge11 bronze
13-09-2022Parturnering 1.2RealBridge34 bronze
12-09-2022Store hold (RR), Kamp 2Young Sharks8 bronze
09-09-2022Cyberbridge klubaften 19:30RealBridge5 bronze
04-09-2022DS 04.09.22 ARealBridge3 bronze
02-09-2022Cyberbridge 2/9 klubaften RealBridge9 bronze
01-09-2022Cyberbridge 01/09 kl 19RealBridge22 bronze
30-08-2022Sommerbridge XIVBallerup Bridge Club23 bronze
29-08-2022Sommerbridge XIGentofte Bridgeklub22 bronze
28-08-2022DS 28.08.22 ARealBridge8 bronze
26-08-2022CYBER BRIDGE DEN 26-8 2022RealBridge4 bronze
25-08-2022Aabent hus 25/08 kl. 19RealBridge11 bronze
23-08-2022Sommerbridge XIIIBallerup Bridge Club27 bronze
19-08-2022Cyberbridge 19/08 kl. 1930RealBridge30 bronze
15-08-2022Warm up - augustpar (MP)Young Sharks12 bronze
12-08-2022Aabent hus 12/08 kl.1930RealBridge32 bronze
09-08-2022Sommerbridge XIBallerup Bridge Club5,0 sølv
06-08-2022Aabent hus 06/08 kl. 19.30RealBridge14 bronze
04-08-2022Aabent hus 04/08 kl. 19 A-rækkeRealBridge16 bronze
03-08-2022TKM HoldkampRealBridge8 bronze
02-08-2022Sommerbridge XBallerup Bridge Club22 bronze
01-08-2022Sommerbridge VIIGentofte Bridgeklub18 bronze
31-07-2022Cyberbridge 31/7 kl 15RealBridge20 bronze
29-07-2022Cyberbridge 29/7 kl 19:30RealBridge24 bronze
28-07-2022Aabent hus 28/07 kl. 19RealBridge8 bronze
27-07-2022TKM Imp ParRealBridge8 bronze
25-07-2022Sommer 13RealBridge26 bronze
24-07-2022DS 24.07.22 ARealBridge14 bronze
19-07-2022Sommerbridge 19-7Birkerød Bridgeklub12 bronze
13-07-2022Bronze 17 ÅbenDansk Bridgefestival35 bronze
12-07-2022Vinoble A+E, A-rækken, Kamp 13Dansk Bridgefestival1,2 sølv
12-07-2022Vinoble A+E, A-rækken, Kamp 12Dansk Bridgefestival2,4 sølv
12-07-2022Vinoble A+E, A-rækken, Kamp 11Dansk Bridgefestival1,2 sølv
12-07-2022Vinoble A+E, A-rækken, Kamp 10Dansk Bridgefestival1,2 sølv
12-07-2022Vinoble A+E, A-rækken, Kamp 8Dansk Bridgefestival1,2 sølv
11-07-2022Vinoble A+E, A-rækken, Kamp 5Dansk Bridgefestival1,2 sølv
03-07-2022DS 03.07.22 ARealBridge24 bronze
29-06-2022TKMHoldkampRealBridge8 bronze
28-06-2022Sommerbridge IXBallerup Bridge Club6 bronze
26-06-2022DS 26.06.22 ARealBridge15 bronze
26-06-2022Cyberbridge 26/06 kl 15:00RealBridge14 bronze
24-06-2022Aabent hus 24/06 kl 19.30RealBridge14 bronze
22-06-2022TKM HoldkampRealBridge8 bronze
21-06-2022Sommerbridge VIIIBallerup Bridge Club19 bronze
19-06-2022DS 19.06.22 ARealBridge26 bronze
18-06-2022cyber bridge den18-6 kl 1930RealBridge18 bronze
17-06-2022Aabent hus 17/06 kl. 1930RealBridge24 bronze
15-06-2022TKM Holdkamp 15/6RealBridge8 bronze
14-06-2022Sommerbridge VIIBallerup Bridge Club27 bronze
13-06-2022Sommerbridge VGentofte Bridgeklub18 bronze
10-06-2022stik fredag aften RealBridge26 bronze
07-06-2022Sommerbridge VIBallerup Bridge Club2,6 sølv
06-06-2022Åbent hus 06-06-2022Slotsbridge - Hillerød18 bronze
05-06-2022DS 05.06.22 ARealBridge11 bronze
02-06-2022åbent hus den02-06-22RealBridge30 bronze
30-05-2022Majturnering (MP)Young Sharks15 bronze
27-05-2022#62709 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)6 bronze
23-05-2022Majturnering (MP)Young Sharks5 bronze
22-05-2022En søndag i majBlakset-Klubberne18 bronze
21-05-2022Malmö Kamp 2022, Kamp 1Studenterforeningens BC 8 bronze
20-05-2022#27824 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)25 bronze
19-05-2022Aabent hus 19/05 kl. 19.00RealBridge18 bronze
18-05-2022Ruth2Havdrup Bridgeklub12 bronze
15-05-2022Midt i majBlakset-Klubberne10 bronze
13-05-2022Aabent hus 13/05 kl. 19.30RealBridge9 bronze
11-05-2022Ruth1Havdrup Bridgeklub16 bronze
10-05-2022Sommerbridge IIBallerup Bridge Club10 bronze
09-05-2022Sommerbridge IIGentofte Bridgeklub19 bronze
03-05-2022Sommerbridge IBallerup Bridge Club22 bronze
01-05-2022Aabent hus 01/05 kl. 14RealBridge14 bronze
28-04-2022Aabent hus 28/04 kl. 19RealBridge10 bronze
25-04-2022Minohold - placeringskampe, Kamp 1Young Sharks11 bronze
24-04-2022Søndagsbridge 24-04-22RealBridge18 bronze
24-04-2022DS 24.04.22 ARealBridge16 bronze
22-04-2022Aabent hus 22/04 kl. 19.30RealBridge15 bronze
17-04-2022Søndagsbridge 17-04-22RealBridge8 bronze
10-04-2022Søndagsbridge 10-04-22RealBridge13 bronze
09-04-2022Aabent hus 09/04 kl. 14RealBridge12 bronze
07-04-2022Aabent hus 07/04 kl. 19RealBridge22 bronze
06-04-2022ekstraStudenterforeningens BC 24 bronze
23-03-2022Hold Finale 2022, A-rækken - BonusStudenterforeningens BC 27 bronze
23-03-2022Hold Finale 2022, A-rækken, Kamp 7Studenterforeningens BC 12 bronze
20-03-2022Søndagsbridge 20-03-22RealBridge8 bronze
17-03-20222022 Minihold, Kamp 2One-eyed Jacks6 bronze
17-03-20222022 Minihold, Kamp 1One-eyed Jacks11 bronze
16-03-2022Hold Finale 2022, A-rækken, Kamp 6Studenterforeningens BC 12 bronze
16-03-2022Hold Finale 2022, A-rækken, Kamp 5Studenterforeningens BC 6 bronze
14-03-2022Minihold (sammensatte hold), Kamp 2Young Sharks6 bronze
14-03-2022Minihold (sammensatte hold), Kamp 1Young Sharks11 bronze
10-03-2022Greve 09032022RealBridge8 bronze
09-03-2022Hold Finale 2022, A-rækken, Kamp 3Studenterforeningens BC 6 bronze
08-03-2022Parturnering 08.03.22RealBridge32 bronze
06-03-2022Divisionsturneringen 2021/2022, 3. division øst, Kamp 11Danmarks Bridgeforbund 1,25 guld
05-03-2022Divisionsturneringen 2021/2022, 3. division øst, Kamp 10Danmarks Bridgeforbund 1,25 guld
05-03-2022Divisionsturneringen 2021/2022, 3. division øst, Kamp 9Danmarks Bridgeforbund 1,25 guld
03-03-2022Aabent hus 03/03 kl. 19RealBridge11 bronze
02-03-2022Hold Finale 2022, A-rækken, Kamp 2Studenterforeningens BC 12 bronze
01-03-2022Parturnering 01.03.22RealBridge8 bronze
27-02-2022DS 27.02.22 ARealBridge20 bronze
26-02-2022Vinter I KøgeØstsjællands Bridgeklub5,4 sølv
24-02-2022Aabenthus Hundested og Cyberbridge 24/02 kl. 19RealBridge28 bronze
24-02-2022Greve 24-02-2022RealBridge12 bronze
23-02-2022valgfri 3Studenterforeningens BC 13 bronze
22-02-2022Parturnering 22.02.22RealBridge8 bronze
20-02-2022Aabent hus 20/02 kl. 14RealBridge20 bronze
19-02-2022Aabent hus 19/02 kl. 14RealBridge19 bronze
14-02-2022VinterferiebridgeYoung Sharks8 bronze
13-02-2022Aabent hus 13/02 Kl. 14RealBridge16 bronze
10-02-2022Åbent hus 10-2-22RealBridge32 bronze
10-02-2022Greve 10 Feb.RealBridge20 bronze
09-02-2022drop inStudenterforeningens BC 14 bronze
08-02-2022Parturnering 08.02.22RealBridge32 bronze
06-02-2022DS 06.02.22 ARealBridge6 bronze
06-02-2022Aabent hus 06/02 kl. 14RealBridge12 bronze
03-02-2022Aabent hus 3/2 kl. 19RealBridge38 bronze
03-02-2022Greve 03-02-2022RealBridge11 bronze
31-01-2022JanuarPar2af2RealBridge18 bronze
30-01-2022Aabent hus 30/01 kl. 14RealBridge10 bronze
29-01-2022#77264 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)1 bronze
27-01-2022Greve 27012022RealBridge12 bronze
27-01-2022#77269 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)2 bronze
26-01-2022Studen Par 2 af 2RealBridge13 bronze
25-01-2022Parturnering 25.01.22RealBridge7 bronze
24-01-2022JanuarPar1af2RealBridge12 bronze
23-01-2022Søndagsbridge 23-01-22RealBridge15 bronze
20-01-2022GreveOnline 20012022RealBridge20 bronze
20-01-2022#34834 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)3 bronze
19-01-20222022-01-19 Studen Par 1 af 2RealBridge13 bronze
16-01-2022Søndagsbridge 16-01-22RealBridge15 bronze
14-01-2022#95036 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)9 bronze
08-01-2022Aabenthus 08/01 kl.14RealBridge36 bronze
06-01-2022Greve 06-01-2022RealBridge20 bronze
05-01-2022Studen RB ParturneringRealBridge11 bronze
04-01-2022Parturnering 04.01.22RealBridge19 bronze
03-01-2022ParkvalifiktionYoung Sharks20 bronze
03-01-2022Monradpar (IMP)RealBridge40 bronze
02-01-2022Aabenthus 2/1 kl 14RealBridge23 bronze
30-12-2021Nytår 2021Østsjællands Bridgeklub8,0 sølv
29-12-2021Aabent hus 29/12 Kl. 14RealBridge40 bronze
28-12-2021Helsingør Juleturnering 28. decemberRealBridge35 bronze
27-12-2021Jul i Køge 2021Østsjællands Bridgeklub4,8 sølv
23-12-2021Aabent hus 23.12 kl. 15 RealBridge6 bronze
22-12-2021Real Bridge Onsdag 10Bridgeklubben Nord22 bronze
20-12-2021Helsingør Mandagsturnering 20. decemberRealBridge52 bronze
18-12-2021Aabent hus 18/12 kl. 14RealBridge12 bronze
16-12-2021Greve 16-12-2021RealBridge14 bronze
13-12-2021ParkvalifiktionYoung Sharks14 bronze
12-12-2021#33818 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)7 bronze
11-12-2021Åbent hus 11/12 kl. 14RealBridge18 bronze
07-12-2021Parturnering 07.12.21RealBridge6 bronze
05-12-2021DS 05.12.21 ARealBridge8 bronze
02-12-2021Greve0212RealBridge20 bronze
01-12-2021Par Kval 2021Studenterforeningens BC 6 bronze
30-11-2021Tirsdags Parturnering 2Ruder 10 - Ishøj Bridgeklub27 bronze
29-11-2021Store Hold, Kamp 9Young Sharks16 bronze
28-11-2021#66872 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)7 bronze
25-11-2021Greve 24112021RealBridge8 bronze
24-11-2021Par Kval 2021Studenterforeningens BC 64 bronze
23-11-2021Tirsdags Parturnering 2Ruder 10 - Ishøj Bridgeklub18 bronze
22-11-2021Store Hold, Kamp 8Young Sharks16 bronze
17-11-2021Hold Kval 2021Studenterforeningens BC 10 bronze
15-11-2021Store Hold, Kamp 7Young Sharks8 bronze
14-11-2021Divisionsturneringen 2021/2022, 3. division øst, Kamp 6Danmarks Bridgeforbund 1,25 guld
13-11-2021Divisionsturneringen 2021/2022, 3. division øst, Kamp 4Danmarks Bridgeforbund 2,50 guld
11-11-2021Greve 11-11-2021RealBridge14 bronze
10-11-2021Hold Kval 2021Studenterforeningens BC 32 bronze
09-11-2021Klubsølv, 09.11.2021, eftermiddagRuder 10 - Ishøj Bridgeklub2,0 sølv
07-11-2021Søndagsbridge 07.11.23RealBridge18 bronze
05-11-2021Par-TurneringSøborg Bridgeklub27 bronze
03-11-2021Par Kval 2021Studenterforeningens BC 64 bronze
03-11-2021En aftens turneringStudenterforeningens BC 28 bronze
02-11-2021Holdturnering 1, Rød række - BonusRuder 10 - Ishøj Bridgeklub20 bronze
01-11-2021Store Hold, Kamp 5Young Sharks8 bronze
26-10-2021Holdturnering 1, Rød række, Kamp 4Ruder 10 - Ishøj Bridgeklub18 bronze
25-10-2021Store Hold, Kamp 4Young Sharks16 bronze
19-10-2021Efterår tirsdagRealBridge8 bronze
17-10-2021Søndagsbridge 17-10-21RealBridge16 bronze
12-10-2021Holdturnering 1, Rød række, Kamp 3Ruder 10 - Ishøj Bridgeklub9 bronze
11-10-2021Store Hold, Kamp 3Young Sharks8 bronze
09-10-2021Divisionsturneringen 2021/2022, 3. division øst, Kamp 2Danmarks Bridgeforbund 1,25 guld
09-10-2021Divisionsturneringen 2021/2022, 3. division øst, Kamp 1Danmarks Bridgeforbund 2,50 guld
06-10-2021Hold Kval 2021Studenterforeningens BC 22 bronze
30-09-2021#23616 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)20 bronze
29-09-2021Hold Kval 2021Studenterforeningens BC 7 bronze
28-09-2021#23615 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)10 bronze
28-09-2021Holdturnering 1, Rød række, Kamp 1Ruder 10 - Ishøj Bridgeklub18 bronze
27-09-2021Store Hold, Kamp 1Young Sharks8 bronze
26-09-2021Søndagsbridge 26-09-21RealBridge3 bronze
26-09-2021Helsingør Søndagsturnering 26. septemberRealBridge9 bronze
21-09-2021Parturnering1Ruder 10 - Ishøj Bridgeklub18 bronze
20-09-2021ÅbningsparYoung Sharks40 bronze
19-09-2021Helsingør Søndagsturnering 19. septemberRealBridge20 bronze
18-09-2021#39226 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)10 bronze
11-09-202125 års jubilæumØstsjællands Bridgeklub1,34 guld
10-09-202120210910 - FredagsstudRealBridge4 bronze
10-09-2021Indledende parturneringSøborg Bridgeklub5 bronze
08-09-2021Par Kval 2021Studenterforeningens BC 16 bronze
07-09-2021Parturnering1Ruder 10 - Ishøj Bridgeklub27 bronze
06-09-2021ÅbningsparYoung Sharks34 bronze
05-09-2021#4210 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)12 bronze
02-09-2021Parturnering 1.Ruder 10 - Ishøj Bridgeklub27 bronze
01-09-2021Uordentligt clubraadStudenterforeningens BC 8 bronze
31-08-2021Sommerbridge (Sølvpoint)Ballerup Bridge Club4,6 sølv
31-08-2021Åbent hus tirsdag eftermiddag 31/8Københavns Bridge Klub16 bronze
30-08-2021Helsingør Mandagsturnering 30. augustRealBridge14 bronze
25-08-2021Åbent hus onsdag aften 25/9Københavns Bridge Klub16 bronze
24-08-2021SommerbridgeBallerup Bridge Club11 bronze
23-08-2021Helsingør Mandagsturnering 23. augustRealBridge22 bronze
22-08-2021DS 22.08.21 BRealBridge28 bronze
19-08-2021DS 19.08.21 BRealBridge44 bronze
17-08-2021Åbent Hus tirsdag eftermiddag 17/8Københavns Bridge Klub12 bronze
16-08-2021Helsingør Mandagsturnering 16. augustRealBridge21 bronze
15-08-2021DS 15.08.21 ARealBridge24 bronze
12-08-2021Søllerød og Leif privat 12.8RealBridge8 bronze
10-08-2021SommerbridgeBallerup Bridge Club19 bronze
10-08-2021Åbent hus tirsdag eftermiddag 10/8Københavns Bridge Klub16 bronze
09-08-2021Helsingør Mandagsturnering 9. augustRealBridge50 bronze
08-08-2021DS 08.08.21 ARealBridge11 bronze
05-08-2021Åbent hus onsdag aften 4/8Københavns Bridge Klub11 bronze
03-08-2021SommerbridgeBallerup Bridge Club4 bronze
03-08-2021Åbent hus tirsdag eftermiddag 3/8Københavns Bridge Klub9 bronze
02-08-2021Helsingør Mandagsturnering 2. augustRealBridge46 bronze
01-08-2021DS 01.08.21 BRealBridge9 bronze
29-07-2021Sommerbridge 29. juliRealBridge16 bronze
27-07-2021SommerbridgeBallerup Bridge Club9 bronze
26-07-2021Helsingør Mandagsturnering 26. juliRealBridge6 bronze
20-07-2021Sommerbridge (Sølvpoint)Ballerup Bridge Club4,6 sølv
19-07-2021#45958 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)3 bronze
15-07-2021Guldturnering - række ADanmarks Bridgeforbund 1,10 guld
14-07-2021Bridgefondens bronze - ÅbenRealBridge74 bronze
14-07-2021Bridgefondens bronze - ÅbenRealBridge58 bronze
13-07-2021Festivalhold - række A, bonusDanmarks Bridgeforbund 1,2 sølv
13-07-2021Festivalhold - række A, kamp 11Danmarks Bridgeforbund 2,8 sølv
13-07-2021Festivalhold - række A, kamp 9Danmarks Bridgeforbund 1,4 sølv
13-07-2021Festivalhold - række A, kamp 8Danmarks Bridgeforbund 1,4 sølv
13-07-2021Festivalhold - række A, kamp 7Danmarks Bridgeforbund 2,8 sølv
12-07-2021Festivalhold - række A, kamp 6Danmarks Bridgeforbund 2,8 sølv
12-07-2021Festivalhold - række A, kamp 5Danmarks Bridgeforbund 2,8 sølv
12-07-2021Festivalhold - række A, kamp 4Danmarks Bridgeforbund 1,4 sølv
12-07-2021Festivalhold - række A, kamp 3Danmarks Bridgeforbund 2,8 sølv
12-07-2021Festivalhold - række A, kamp 1Danmarks Bridgeforbund 2,8 sølv
10-07-2021Bronze 3 - ÅbenRealBridge24 bronze
08-07-2021Sommerbridge 8. juliRealBridge28 bronze
05-07-2021#2681 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)21 bronze
01-07-2021IMP 1/7-21RealBridge16 bronze
30-06-2021Åbent hus onsdag aften 30/6Københavns Bridge Klub24 bronze
29-06-2021Åbent hus tirsdag eftermiddag 29/6Københavns Bridge Klub11 bronze
27-06-2021Real Bridge Søndag 20Bridgeklubben Nord8 bronze
24-06-2021Åben Monrad 24.06.2021RealBridge34 bronze
23-06-2021Real Bridge Onsdag 22Bridgeklubben Nord12 bronze
20-06-2021Real Bridge Søndag 19, Kamp 1Bridgeklubben Nord16 bronze
15-06-2021SommerbridgeBallerup Bridge Club9 bronze
13-06-2021Real Bridge Søndag 18Bridgeklubben Nord12 bronze
08-06-2021Åbent hus tirsdag aften 8/6Københavns Bridge Klub20 bronze
06-06-2021Real Bridge Søndag 17Bridgeklubben Nord18 bronze
02-06-2021Åbent hus onsdag aften 2/6Københavns Bridge Klub8 bronze
25-05-2021MiniholdFinaleRealBridge10 bronze
23-05-2021Real Bridge Søndag 15Bridgeklubben Nord16 bronze
19-05-2021Åbent hus onsdag aftenKøbenhavns Bridge Klub16 bronze
18-05-2021Minihold2af3 - Kamp 2RealBridge5 bronze
13-05-2021#22520 Greve A-RaekkeBridgeBase Online (BBO)11 bronze
12-05-2021Åbent hus onsdag aftenKøbenhavns Bridge Klub16 bronze
11-05-2021Minihold1af3 - Kamp 2RealBridge5 bronze
11-05-2021Minihold1af3 - Kamp 1RealBridge10 bronze
09-05-2021Real Bridge Søndag 13Bridgeklubben Nord9 bronze
30-04-2021#35457 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)1 bronze
29-04-2021Distrikt sølvDistrikt Nordsjælland5,5 sølv
29-04-2021#94759 Greve A-RaekkeBridgeBase Online (BBO)8 bronze
28-04-2021Studen Aprilhold - Kamp 7-9 af 9RealBridge24 bronze
21-04-2021Studen Aprilhold - Kamp 4-6 af 9RealBridge11 bronze
20-04-2021AprilPar3af3RealBridge10 bronze
15-04-2021Distrikt sølvDistrikt Nordsjælland4,4 sølv
14-04-2021Studen Aprilhold - Kamp 1-3 af 9RealBridge11 bronze
13-04-2021AprilPar2af3RealBridge10 bronze
11-04-2021Real Bridge Søndag 10Bridgeklubben Nord20 bronze
08-04-2021#92791 Greve A-RaekkeBridgeBase Online (BBO)8 bronze
08-04-2021Distrikt sølvDistrikt Nordsjælland7,2 sølv
07-04-2021Studen Continous Pairs 5 af 5RealBridge4 bronze
06-04-2021AprilPar1af3RealBridge22 bronze
01-04-2021Online turnering 1 aprilDistrikt Østsjælland2,6 sølv
01-04-20212200_0104_A-rækkeRealBridge11 bronze
31-03-2021Studen Påske TotoRealBridge12 bronze
25-03-2021Distrikt sølvDistrikt Nordsjælland4,8 sølv
23-03-2021ImpPar5af5RealBridge22 bronze
21-03-2021Online DM - Åben Monrad kamp 2Danmarks Bridgeforbund 0,47 guld
21-03-2021Online DM - Åben Monrad kamp 1Danmarks Bridgeforbund 0,94 guld
20-03-2021Online DM - Åben RR kamp 10Danmarks Bridgeforbund 0,94 guld
18-03-2021#95361 Greve - A-RaekkenBridgeBase Online (BBO)16 bronze
16-03-2021ImpPar4af5RealBridge5 bronze
11-03-2021#25829 Greve A-RaekkeBridgeBase Online (BBO)8 bronze
08-03-2021Real Bridge Mandag 7Bridgeklubben Nord6 bronze
07-03-2021Online DM - Åben RR kamp 6Danmarks Bridgeforbund 0,47 guld
07-03-2021Online DM - Åben RR kamp 5Danmarks Bridgeforbund 0,94 guld
05-03-2021YSInvitational0503RealBridge8 bronze
03-03-2021Studen fortsat par. 1. rundeRealBridge3 bronze
01-03-2021#89561 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)2 bronze
18-02-2021#11072 Greve A-RaekkeBridgeBase Online (BBO)4 bronze
18-02-2021Distrikt sølvDistrikt Nordsjælland8,8 sølv
17-02-2021Studenopen1RealBridge3 bronze
11-02-2021Distrikt sølvDistrikt Nordsjælland4,7 sølv
08-02-2021#79338 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)15 bronze
08-02-2021#1087 Greve B-RaekkeBridgeBase Online (BBO)7 bronze
07-02-2021#79306 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)1 bronze
01-02-2021#17550 Greve B-RaekkenBridgeBase Online (BBO)5 bronze
31-01-2021Danish Dynamite Teams 4, B-rækken, Kamp 7Danmarks Bridgeforbund 1,0 sølv
31-01-2021Danish Dynamite Teams 4, B-rækken, Kamp 6Danmarks Bridgeforbund 1,0 sølv
30-01-2021Danish Dynamite Teams 4, B-rækken, Kamp 1Danmarks Bridgeforbund 1,0 sølv
29-01-2021#33642 Danish DynamiteBridgeBase Online (BBO)15 bronze
25-01-2021#55358 Greve B-RaekkeBridgeBase Online (BBO)5 bronze
24-01-2021#33648 Danish Dynamite 21 spilBridgeBase Online (BBO)29 bronze
23-01-2021#47889 Danish Dynamite 21 spilBridgeBase Online (BBO)6 bronze
22-01-2021YS åbent hus 22.01.2021RealBridge16 bronze
21-01-2021#21620 Greve A-RaekkeBridgeBase Online (BBO)4 bronze
14-01-2021BBO Greve turneringGreve Strands Bridgeklub3 bronze
10-01-2021Danish Dynamite Teams 3, B-rækken, Kamp 6Danmarks Bridgeforbund 1,0 sølv
10-01-2021Danish Dynamite Teams 3, B-rækken, Kamp 5Danmarks Bridgeforbund 1,0 sølv
09-01-2021Danish Dynamite Teams 3, B-rækken, Kamp 4Danmarks Bridgeforbund 2,0 sølv
09-01-2021Danish Dynamite Teams 3, B-rækken, Kamp 3Danmarks Bridgeforbund 2,0 sølv
09-01-2021Danish Dynamite Teams 3, B-rækken, Kamp 1Danmarks Bridgeforbund 2,0 sølv
07-01-2021BBO Greve turneringGreve Strands Bridgeklub8 bronze
20-10-2020Champions league, B-rækken, Kamp 2Young Sharks8 bronze
15-10-2020EFTERÅRSFERIEBRIDGERuder 10 - Ishøj Bridgeklub7 bronze
14-10-2020efterårs ferieStudenterforeningens BC 7 bronze
12-10-2020EfterårsferieRuder Es, Hvidovre9 bronze
08-10-2020Så prøver vi igenRuder Es, Hvidovre14 bronze
07-10-2020Hold Kval 2020-2021, Kamp 5Studenterforeningens BC 16 bronze
06-10-2020Champions league, B-rækken, Kamp 1Young Sharks8 bronze
05-10-2020Eneftermiddags parRuder Es, Hvidovre10 bronze
30-09-2020Hold Kval 2020-2021, Kamp 4Studenterforeningens BC 16 bronze
29-09-2020PARYoung Sharks7 bronze
23-09-2020Hold Kval 2020-2021, Kamp 3Studenterforeningens BC 16 bronze
22-09-2020PARYoung Sharks22 bronze
16-09-2020Hold Kval 2020-2021, Kamp 2Studenterforeningens BC 16 bronze
14-09-202014.09.2020Ruder Es, Hvidovre9 bronze
08-09-2020SurpriseYoung Sharks10 bronze
07-09-202007.09.2020Ruder Es, Hvidovre9 bronze
01-09-2020OPSTARTYoung Sharks10 bronze
30-08-2020Søndag før sæsonstartBlakset-Klubberne7 bronze
25-08-2020sommerbridgeBallerup Bridge Club19 bronze
16-08-2020Oprykning til 3. division 2020, Kamp 4Distrikt København2,3 sølv
16-08-2020Oprykning til 3. division 2020, Kamp 5Distrikt København4,5 sølv
15-08-2020Oprykning til 3. division 2020, Kamp 1Distrikt København4,5 sølv
15-08-2020Oprykning til 3. division 2020, Kamp 3Distrikt København4,5 sølv
04-08-2020SommerbridgeBallerup Bridge Club11 bronze
20-07-2020Sommer 20/7-2020Ruder 10 - Ishøj Bridgeklub7 bronze
16-07-2020SOMMER 16.07.20Ruder 10 - Ishøj Bridgeklub16 bronze
13-07-2020SOMMER 13.07.20Ruder 10 - Ishøj Bridgeklub11 bronze
12-07-2020SøndagBlakset-Klubberne9 bronze
07-07-2020Sommerbridge 3Vig Bridge Club11 bronze
29-06-2020Sommer 29.6Ruder 10 - Ishøj Bridgeklub9 bronze
21-06-2020Søndags åbent husBlakset-Klubberne11 bronze
17-06-2020Indvielses turnering aftenKøbenhavns Bridge Klub8 bronze
15-06-202015/6 2020Østsjællands Bridgeklub16 bronze
09-03-2020Par, 2 rækker, 4 gangeRuder Es, Hvidovre15 bronze
04-03-2020Hold Finale 2020, A-rækken, Kamp 4Studenterforeningens BC 10 bronze
02-03-2020Par, 2 rækker, 4 gangeRuder Es, Hvidovre22 bronze
27-02-20202020 imp-parOne-eyed Jacks14 bronze
25-02-2020Klubmesterskab - Finale - take 2, Kamp 1Young Sharks16 bronze
23-02-2020Ultimo februarBlakset-Klubberne16 bronze
22-02-2020Vinter i Køge 2020Østsjællands Bridgeklub6,2 sølv
19-02-2020Par Finale 2020Studenterforeningens BC 17 bronze
18-02-2020Klubmesterskab - finaleforsøg , Kamp 1Young Sharks16 bronze
17-02-2020Holdmesterskab + Par, Grøn række, Kamp 3Ruder Es, Hvidovre16 bronze
13-02-2020Vinterferieturnering 2020Ruder Es, Hvidovre18 bronze
10-02-2020FerieturneringRuder Es, Hvidovre14 bronze
04-02-2020Hold II - klubmesterskab, Kamp 5Young Sharks16 bronze
04-02-2020Hold II - klubmesterskab - BonusYoung Sharks20 bronze
03-02-2020Holdmesterskab + Par, Grøn række, Kamp 2Ruder Es, Hvidovre8 bronze
30-01-20202020 minihold, Kamp 4One-eyed Jacks6 bronze
30-01-20202020 minihold, Kamp 3One-eyed Jacks6 bronze
29-01-2020en aften IMP turneringStudenterforeningens BC 7 bronze
28-01-2020Hold II - klubmesterskab, Kamp 4Young Sharks16 bronze
22-01-2020Hold Finale 2020, A-rækken, Kamp 2Studenterforeningens BC 19 bronze
21-01-2020Hold II - klubmesterskab, Kamp 3Young Sharks16 bronze
18-01-2020KBH-Serie 2020, Kamp 10Distrikt København2,5 sølv
18-01-2020KBH-Serie 2020, Kamp 9Distrikt København2,5 sølv
18-01-2020KBH-Serie 2020, Kamp 8Distrikt København1,3 sølv
15-01-2020Hold Finale 2020, A-rækken, Kamp 1Studenterforeningens BC 10 bronze
13-01-2020Par, 2 rækker, 3 eftermiddageRuder Es, Hvidovre22 bronze
09-01-20202019-20 klubmesterskab finale 1, Kamp 1One-eyed Jacks16 bronze
08-01-2020Holdkval 2 2019, A-rækken, Kamp 5Studenterforeningens BC 6 bronze
08-01-2020Holdkval 2 2019, A-rækken, Kamp 6Studenterforeningens BC 12 bronze
07-01-2020Hold II - klubmesterskab, Kamp 1Young Sharks8 bronze
28-12-2019NytårssølvHavdrup Bridgeklub9,2 sølv
27-12-2019Jul 2019Østsjællands Bridgeklub13,2 sølv
16-12-2019JuleafslutningRuder Es, Hvidovre12 bronze
15-12-20192. Søndag i advent bridgeBlakset-Klubberne8 bronze
12-12-20192019 Semifinale 1/2, Kamp 1One-eyed Jacks8 bronze
11-12-2019Holdkval 2 2019, A-rækken, Kamp 3Studenterforeningens BC 12 bronze
10-12-2019BAM - hold - BonusYoung Sharks10 bronze
10-12-2019BAM - hold, Kamp 4Young Sharks4 bronze
09-12-2019Par i 2 rækker, 3 gange.Ruder Es, Hvidovre3 bronze
04-12-2019Holdkval 2 2019, A-rækken, Kamp 2Studenterforeningens BC 6 bronze
04-12-2019Holdkval 2 2019, A-rækken, Kamp 1Studenterforeningens BC 6 bronze
03-12-2019BAM - hold, Kamp 2Young Sharks4 bronze
03-12-2019BAM - hold, Kamp 1Young Sharks8 bronze
02-12-2019Par i 2 rækker, 3 gange.Ruder Es, Hvidovre22 bronze
01-12-2019Første søndag i adventBlakset-Klubberne12 bronze
28-11-20192019 Kvartfinaler, Kamp 1One-eyed Jacks8 bronze
26-11-2019King of the Hill, I, IIIYoung Sharks18 bronze
19-11-2019King of the Hill I, IIYoung Sharks12 bronze
18-11-2019Hold, Monrad, Kamp 4Ruder Es, Hvidovre8 bronze
17-11-2019Pokalturneringen 2020 - Runde 2APokalturnering3,00 guld
13-11-2019Holdkval 1 2019Studenterforeningens BC 36 bronze
11-11-2019Hold, Monrad, Kamp 3Ruder Es, Hvidovre8 bronze
05-11-2019Hold I - finaler, Kamp 1Young Sharks16 bronze
03-11-2019Åbent husBlakset-Klubberne10 bronze
30-10-2019Parkval 2019Studenterforeningens BC 96 bronze
28-10-2019Hold, Monrad, Kamp 2Ruder Es, Hvidovre16 bronze
26-10-2019KBH-Serie 2020, Kamp 7Distrikt København2,5 sølv
26-10-2019KBH-Serie 2020, Kamp 6Distrikt København2,5 sølv
26-10-2019KBH-Serie 2020, Kamp 5Distrikt København2,5 sølv
19-10-2019Efterår i KøgeØstsjællands Bridgeklub2,8 sølv
17-10-2019Efterårsferie Bridge 17/10 - 19Ruder 10 - Ishøj Bridgeklub7 bronze
16-10-2019EfterårsTOTOStudenterforeningens BC 14 bronze
14-10-2019FerieturneringRuder Es, Hvidovre16 bronze
07-10-2019Par, 2 rækker, 3 mandageRuder Es, Hvidovre7 bronze
02-10-2019Holdkval 1 2019Studenterforeningens BC 36 bronze
01-10-2019Hold I RR 2019/20, Kamp 2Young Sharks8 bronze
30-09-2019Par, 2 rækker, 3 mandageRuder Es, Hvidovre7 bronze
25-09-2019Parkval 2019Studenterforeningens BC 96 bronze
23-09-2019Par, 2 rækker, 3 mandageRuder Es, Hvidovre10 bronze
21-09-2019KBH-Serie 2020, Kamp 4Distrikt København1,0 sølv
21-09-2019KBH-Serie 2020, Kamp 3Distrikt København2,5 sølv
21-09-2019KBH-Serie 2020, Kamp 2Distrikt København1,0 sølv
21-09-2019KBH-Serie 2020, Kamp 1Distrikt København2,5 sølv
19-09-2019Kvalifikation 2019, Kamp 3One-eyed Jacks16 bronze
17-09-2019YS parmesterskab 2019/20Young Sharks11 bronze
16-09-2019JubilæumRuder Es, Hvidovre15 bronze
09-09-2019Enaftens parRuder Es, Hvidovre8 bronze
05-09-2019Kvalifikation 2019, Kamp 1One-eyed Jacks8 bronze
04-09-2019Uordentligt Clubraad 2019Studenterforeningens BC 8 bronze
03-09-2019YS parmesterskab 2019/20Young Sharks11 bronze
02-09-2019VelkomstturneringRuder Es, Hvidovre13 bronze
27-08-2019Tirsdag 27 september 2019Københavns Bridge Klub32 bronze
26-08-2019Sommerbridge IXGentofte Bridgeklub18 bronze
26-08-2019Sommer 26.8Ruder 10 - Ishøj Bridgeklub14 bronze
19-08-2019Sommerbridge VIIIGentofte Bridgeklub13 bronze
13-08-2019Åbent hus tirsdag 13/8Københavns Bridge Klub36 bronze
12-08-2019Sommer 12.8Ruder 10 - Ishøj Bridgeklub14 bronze
08-08-2019Åbent hus torsdag 8/8Københavns Bridge Klub12 bronze
06-08-2019Åbent hus tirsdag 6/8Københavns Bridge Klub15 bronze
29-07-201929/7 2019Østsjællands Bridgeklub12 bronze
23-07-2019Åbent hus tirsdag 23/7Københavns Bridge Klub16 bronze
22-07-201922/7 2019Østsjællands Bridgeklub16 bronze
10-07-2019Bridge+More Sølvturnering 5 (IAF)Dansk Bridgefestival6,0 sølv
09-07-2019Vinoble Open BDansk Bridgefestival16,0 sølv
07-07-2019Sølvturnering 2 (IAF)Dansk Bridgefestival6,0 sølv
04-07-2019Åbent hus torsdag 4/7Københavns Bridge Klub18 bronze
27-06-2019Åbent hus torsdag 27/6Københavns Bridge Klub22 bronze
20-06-2019Åbent hus torsdag 20/6Københavns Bridge Klub22 bronze
18-06-2019Åbent hus tirsdag 18/6Københavns Bridge Klub24 bronze
16-06-2019Åbent hus 16.6.Ruder Es, Hvidovre16 bronze
12-06-2019Ruth 4Havdrup Bridgeklub22 bronze
11-06-2019Åbent hus tirsdag 11/6Københavns Bridge Klub26 bronze
10-06-201910/6 2019Østsjællands Bridgeklub16 bronze
06-06-2019Åbent hus torsdag 6/6Københavns Bridge Klub14 bronze
04-06-2019Åbent hus tirsdag 4/6Københavns Bridge Klub11 bronze
03-06-2019Sommerbridge VGentofte Bridgeklub23 bronze
30-05-2019Maj turnering tirsdagKøbenhavns Bridge Klub7,0 sølv
27-05-2019Sommerbridge IVGentofte Bridgeklub9 bronze
23-05-2019Åbent hus torsdag 23/5Københavns Bridge Klub28 bronze
16-05-2019Åbent hus torsdag 16/5Københavns Bridge Klub14 bronze
06-05-2019Sommerbridge IGentofte Bridgeklub23 bronze
02-05-2019Åbent hus torsdag 2/5Københavns Bridge Klub9 bronze
24-04-2019Clubraad 2019Studenterforeningens BC 14 bronze
23-04-2019Monrad hold - BonusYoung Sharks40 bronze
23-04-2019Monrad hold, Kamp 4Young Sharks8 bronze
18-04-2019PåskesølvBridgeSalonen5,0 sølv
09-04-2019Monrad hold, Kamp 3Young Sharks8 bronze
03-04-2019hold finale 2019, B-rækken, Kamp 7Studenterforeningens BC 8 bronze
02-04-2019Monrad hold, Kamp 2Young Sharks16 bronze
19-03-2019Hold II finalerYoung Sharks14 bronze
19-03-2019Hold II - Finaler, Kamp 1Young Sharks16 bronze
12-03-2019Hold II - Semifinaler, Kamp 1Young Sharks16 bronze
09-03-2019KBH-Serien 2018 - 2019, Kamp 15Distrikt København3,0 sølv
09-03-2019KBH-Serien 2018 - 2019, Kamp 14Distrikt København3,0 sølv
09-03-2019KBH-Serien 2018 - 2019, Kamp 13Distrikt København3,0 sølv
06-03-2019hold finale 2019, B-rækken, Kamp 5Studenterforeningens BC 8 bronze
27-02-2019hold finale 2019, B-rækken, Kamp 4Studenterforeningens BC 8 bronze
26-02-2019Hold II indledende alle-mod-alle, Kamp 6Young Sharks16 bronze
20-02-2019par finale 2019Studenterforeningens BC 4 bronze
19-02-2019Hold II indledende alle-mod-alle, Kamp 5Young Sharks8 bronze
13-02-2019vinter totoStudenterforeningens BC 9 bronze
12-02-2019Hold II indledende alle-mod-alle, Kamp 4Young Sharks8 bronze
10-02-2019VintersølvBlakset-Klubberne20,0 sølv
05-02-2019Hold II indledende alle-mod-alle, Kamp 3Young Sharks16 bronze
29-01-2019Hold II indledende alle-mod-alle, Kamp 2Young Sharks8 bronze
23-01-2019hold finale 2019, B-rækken, Kamp 3Studenterforeningens BC 16 bronze
19-01-2019KBH-Serien 2018 - 2019, Kamp 12Distrikt København2,0 sølv
19-01-2019KBH-Serien 2018 - 2019, Kamp 11Distrikt København2,0 sølv
19-01-2019KBH-Serien 2018 - 2019, Kamp 10Distrikt København2,0 sølv
19-01-2019KBH-Serien 2018 - 2019, Kamp 9Distrikt København3,0 sølv
16-01-2019hold finale 2019, B-rækken, Kamp 2Studenterforeningens BC 16 bronze
09-01-2019hold finale 2019, B-rækken, Kamp 1Studenterforeningens BC 8 bronze
02-01-2019parkval 2018Studenterforeningens BC 40 bronze
28-12-2018jule guld a3Bridgecenter Nordsjælland 1,00 guld
27-12-2018Jul 2018Østsjællands Bridgeklub14,0 sølv
19-12-2018Julestue 2018Studenterforeningens BC 8 bronze
05-12-2018parkval 2018Studenterforeningens BC 6 bronze
04-12-2018IMP accros the fieldYoung Sharks10 bronze
01-12-2018KBH-Serien 2018 - 2019, Kamp 7Distrikt København3,0 sølv
01-12-2018KBH-Serien 2018 - 2019, Kamp 6Distrikt København2,0 sølv
01-12-2018KBH-Serien 2018 - 2019, Kamp 5Distrikt København3,0 sølv
27-11-2018IMP accros the fieldYoung Sharks10 bronze
21-11-2018holdkval 2018Studenterforeningens BC 14 bronze
18-11-2018Pokalturneringen 2019 - Runde 2APokalturnering3,00 guld
14-11-2018holdkval 2018Studenterforeningens BC 9 bronze
06-11-2018YS Hold indledende alle-mod-alle, Kamp 7Young Sharks16 bronze
06-11-2018YS Hold indledende alle-mod-alle - BonusYoung Sharks40 bronze
30-10-2018YS Hold indledende alle-mod-alle, Kamp 6Young Sharks16 bronze
24-10-2018parkval 2018Studenterforeningens BC 12 bronze
23-10-2018YS Hold indledende alle-mod-alle, Kamp 5Young Sharks16 bronze
21-10-2018Pokalturneringen 2019 - Runde 1Pokalturnering3,00 guld
09-10-2018YS Hold indledende alle-mod-alle, Kamp 3Young Sharks8 bronze
06-10-2018KBH-Serien 2018 - 2019, Kamp 4Distrikt København2,0 sølv
06-10-2018KBH-Serien 2018 - 2019, Kamp 3Distrikt København3,0 sølv
06-10-2018KBH-Serien 2018 - 2019, Kamp 1Distrikt København3,0 sølv
03-10-2018holdkval 2018Studenterforeningens BC 44 bronze
25-09-2018YS Hold indledende alle-mod-alle, Kamp 1Young Sharks8 bronze
19-09-2018parkval 2018Studenterforeningens BC 88 bronze
12-09-2018parkval 2018Studenterforeningens BC 12 bronze
04-09-2018YS ParmesterskabYoung Sharks32 bronze
01-09-201890-års JubilæumsturneringStudenterforeningens BC 2,00 guld
30-08-2018Åbent husKøbenhavns Bridge Klub19 bronze
29-08-2018AUgust guldBridgeSalonen2,00 guld
28-08-2018Åbent husKøbenhavns Bridge Klub11 bronze
19-08-2018Åbent Hus - søndag dem 19. august 2018Ruder Es, Hvidovre11 bronze
12-08-2018Åbent husRuder Es, Hvidovre14 bronze
09-08-2018Åbent husKøbenhavns Bridge Klub18 bronze
07-08-2018Åbent husKøbenhavns Bridge Klub24 bronze
05-08-2018åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre16 bronze
30-07-201830/7 2018Østsjællands Bridgeklub11 bronze
24-07-2018Åbent husKøbenhavns Bridge Klub16 bronze
10-07-2018Vinoble BDansk Bridgefestival17,0 sølv
05-07-2018Åbent husKøbenhavns Bridge Klub22 bronze
03-07-2018Åbent husKøbenhavns Bridge Klub12 bronze
26-06-2018Åbent husKøbenhavns Bridge Klub16 bronze
24-06-2018Åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre14 bronze
21-06-2018Åbent husKøbenhavns Bridge Klub18 bronze
19-06-2018Åbent hus 19/6Københavns Bridge Klub13 bronze
18-06-201818/6 2018Østsjællands Bridgeklub16 bronze
14-06-2018Åbent husKøbenhavns Bridge Klub13 bronze
12-06-2018Åbent husKøbenhavns Bridge Klub18 bronze
07-06-2018Åbent husKøbenhavns Bridge Klub19 bronze
05-06-2018Åbent hus 5/6Københavns Bridge Klub16 bronze
30-05-2018MajsølvBridgeSalonen13,0 sølv
19-05-2018Forår i Køge 2018Østsjællands Bridgeklub6,0 sølv
12-05-2018Malmökampen 2018Studenterforeningens BC 16 bronze
14-04-2018KBH-Serien 2017/2018Distrikt København11,0 sølv
11-04-2018Holdfinale 2018Studenterforeningens BC 102 bronze
08-04-2018Det smager lidt af forår :-)Blakset-Klubberne12 bronze
30-03-2018Langfredag 2018Østsjællands Bridgeklub1,00 guld
27-02-2018Pokal II (IMP)Young Sharks24 bronze
24-02-2018Vinter i Køge 2018Østsjællands Bridgeklub11,0 sølv
07-02-2018Parfinale 2018Studenterforeningens BC 38 bronze
24-01-2018Parfinale 2018Studenterforeningens BC 18 bronze
23-01-2018IMP parYoung Sharks10 bronze
30-12-2017Nytår 2017Østsjællands Bridgeklub12,0 sølv
27-12-2017Jul 2017Østsjællands Bridgeklub5,0 sølv
13-12-2017Parkval 2017Studenterforeningens BC 59 bronze
12-12-2017King of the HillYoung Sharks16 bronze
28-11-2017BAM pokal IYoung Sharks24 bronze
22-11-2017Parkval 2017Studenterforeningens BC 44 bronze
19-11-2017åbent husRuder Es, Hvidovre14 bronze
07-11-2017YS Hold indledende alle-mod-alleYoung Sharks40 bronze
20-09-2017Parkval 2017Studenterforeningens BC 59 bronze
19-09-2017YS ParmesterskabYoung Sharks10 bronze
13-09-2017Parkval 2017Studenterforeningens BC 30 bronze
06-09-2017Uordentligt clubraadStudenterforeningens BC 30 bronze
03-09-2017Åbent HusRuder Es, Hvidovre13 bronze
30-08-2017Sølvpoint - August guldBridgeSalonen8,0 sølv
29-08-2017Åbent hus tirsdag 29/8Københavns Bridge Klub24 bronze
27-08-2017Åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre13 bronze
22-08-2017Åbent hus tirsdag 22/8Københavns Bridge Klub9 bronze
17-08-2017Åbent hus torsdag 17/8Københavns Bridge Klub10 bronze
06-08-2017Åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre14 bronze
03-08-2017Åbent hus torsdag 3/8Københavns Bridge Klub28 bronze
01-08-2017Åbent hus tirsdag 1/8Københavns Bridge Klub24 bronze
25-07-2017Åbent hus tirsdag 25/7Københavns Bridge Klub16 bronze
23-07-2017Åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre16 bronze
20-07-2017Torsdag 20/7Københavns Bridge Klub20 bronze
18-07-2017Åbent hus tirsdag 18/7Københavns Bridge Klub4 bronze
11-07-2017Vinoble BDansk Bridgefestival16,0 sølv
09-07-2017Sølv 2Dansk Bridgefestival3,0 sølv
04-07-2017Åbent hus tirsdag 4/7Københavns Bridge Klub7 bronze
02-07-2017Åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre14 bronze
25-06-2017Åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre16 bronze
22-06-2017Åbent hus torsdag 22/6Københavns Bridge Klub10 bronze
20-06-2017Åbent hus tirsdag 20/6Københavns Bridge Klub28 bronze
15-06-2017Åbent hus torsdag 15/6Københavns Bridge Klub18 bronze
04-06-2017ÅBent hus SøndagRuder Es, Hvidovre16 bronze
01-06-2017Åbent hus torsdag 1/6Københavns Bridge Klub10 bronze
31-05-2017Sølvpoint - Majsølv 2017BridgeSalonen8,0 sølv
30-05-2017Maj Guld point turneringKøbenhavns Bridge Klub3,00 guld
29-05-2017Sommerbridge VGentofte Bridgeklub28 bronze
28-05-2017oprykningsspilKreds 212,0 sølv
25-05-201725/5 2017Østsjællands Bridgeklub20 bronze
18-05-2017Åbent hus torsdag 18/5Københavns Bridge Klub19 bronze
11-05-2017Åbent hus torsdag 11/5Københavns Bridge Klub24 bronze
07-05-2017Pokalturneringen 2017 - Runde 6Pokalturnering3,00 guld
04-05-2017Åbent hus torsdag 4/5Københavns Bridge Klub16 bronze
26-04-2017ClubrådetStudenterforeningens BC 20 bronze
19-04-2017Parfinale 2017Studenterforeningens BC 22 bronze
18-04-2017Champion´s LeagueYoung Sharks64 bronze
13-04-2017SkærtorsdagssølvBridgeSalonen10,0 sølv
09-04-2017Åbent husRuder Es, Hvidovre12 bronze
05-04-2017Holdfinale 2017Studenterforeningens BC 165 bronze
26-03-2017Pokalturneringen 2017 - Runde 5Pokalturnering3,00 guld
18-03-2017KøbenhavnsserienDistrikt København32,0 sølv
05-03-2017Åbent husRuder Es, Hvidovre16 bronze
26-02-2017Pokalturneringen 2017 - Runde 4Pokalturnering3,00 guld
15-02-2017Vinter TOTOStudenterforeningens BC 12 bronze
12-02-2017Åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre14 bronze
08-02-2017Match FrivilligStudenterforeningens BC 10 bronze
05-02-2017Åbent hus SøndagRuder Es, Hvidovre12 bronze
29-01-2017Åbent Hus søndag den 29/1 2017Ruder Es, Hvidovre11 bronze
18-01-2017Parfinale 2017Studenterforeningens BC 15 bronze
15-01-2017Pokalturneringen 2017 - Runde 3Pokalturnering3,00 guld
15-01-2017Pokalturneringen 2017 - Runde 3Pokalturnering1,00 guld
10-01-2017Holdturnering 2016/2017Young Sharks24 bronze
04-01-2017Parfinale 2017Studenterforeningens BC 32 bronze
28-12-2016Nytårs-sølvHavdrup Bridgeklub10,0 sølv
13-12-2016Holdturnering 2016/2017Young Sharks158 bronze
30-11-2016Parkval 2016Studenterforeningens BC 10 bronze
27-11-2016Åbent hus SøndagRuder Es, Hvidovre20 bronze
13-11-2016Åbent husRuder Es, Hvidovre12 bronze
06-11-2016Pokalturneringen 2017 - Runde 1Pokalturnering2,00 guld
23-10-2016Åbent hus SøndagRuder Es, Hvidovre11 bronze
19-10-2016EfterårsTOTOStudenterforeningens BC 20 bronze
18-10-2016IMP parYoung Sharks32 bronze
16-10-2016åbent husRuder Es, Hvidovre20 bronze
09-10-2016åbent husRuder Es, Hvidovre14 bronze
04-10-2016IMP parYoung Sharks15 bronze
27-09-2016IMP parYoung Sharks15 bronze
13-09-2016YS Par mesterskabYoung Sharks32 bronze
07-09-2016Uordentligt clubraadStudenterforeningens BC 26 bronze
03-09-201620 Års JubilæumØstsjællands Bridgeklub2,00 guld
31-08-2016CBK jubilæum guldturneringBridgeSalonen6,0 sølv
30-08-2016Åbent husKøbenhavns Bridge Klub10 bronze
21-08-2016åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre20 bronze
18-08-2016Åbent hus torsdag 18/8Københavns Bridge Klub15 bronze
15-08-201615/8 2016Østsjællands Bridgeklub18 bronze
02-08-2016Åbent hus tirsdag 2/8Københavns Bridge Klub16 bronze
28-07-2016Åbent hus torsdag 28/7Københavns Bridge Klub13 bronze
17-07-2016DM Åben par B-finaleDansk Bridgefestival1,00 guld
13-07-2016Bronze 11 åbenDansk Bridgefestival15 bronze
12-07-2016Vinoble Monrad BDansk Bridgefestival15,0 sølv
10-07-2016Bronze 5 ÅbenDansk Bridgefestival25 bronze
10-07-2016Bronze 4 ÅbenDansk Bridgefestival31 bronze
07-07-2016Åbent hus torsdag 7/7Københavns Bridge Klub17 bronze
05-07-2016Åbent hus tirsdag 5/7Københavns Bridge Klub5 bronze
03-07-2016åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre22 bronze
27-06-201627/6 2016Østsjællands Bridgeklub20 bronze
22-06-2016Ruth 7Havdrup Bridgeklub15 bronze
21-06-2016Åbent hus tirsdag 21/6Københavns Bridge Klub11 bronze
16-06-2016Åbent hus torsdag 16/6Københavns Bridge Klub18 bronze
12-06-2016Åbent Hus SøndagRuder Es, Hvidovre19 bronze
08-06-2016Ruth 5Havdrup Bridgeklub19 bronze
05-06-2016Pokalturneringen 2016 - Runde 7Pokalturnering4,00 guld
01-06-2016Majsølv 2016BridgeSalonen13,0 sølv
30-05-201630/5 2016Østsjællands Bridgeklub24 bronze
01-05-2016Pokalturneringen 2016 - Runde 6Pokalturnering3,00 guld
30-04-2016Prins Henriks Grand prix - SøndagSlotsbridge - Hillerød16,0 sølv
24-04-2016Åbent husRuder Es, Hvidovre18 bronze
20-04-2016Holdfinale 2016Studenterforeningens BC 77 bronze
20-04-2016Holdfinale 2016Studenterforeningens BC 8 bronze
10-04-2016Åbent hus 10.04.16Ruder Es, Hvidovre16 bronze
09-04-2016Serie 1Distrikt København19,0 sølv
20-03-2016Pokalturneringen 2016 - Runde 5Pokalturnering3,00 guld
13-03-2016åbent hus 16.03.13Ruder Es, Hvidovre11 bronze
07-03-2016Holdturnering - Handicap forudYoung Sharks32 bronze
06-03-2016åbent husRuder Es, Hvidovre6 bronze
21-02-2016Pokalturneringen 2016 - Runde 4Pokalturnering3,00 guld
07-02-2016LejreturneringLejre Bridgeklub14,0 sølv
31-01-2016Åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre10 bronze
24-01-2016åbent husRuder Es, Hvidovre24 bronze
10-01-2016Åbent hus 160110Ruder Es, Hvidovre16 bronze
03-01-2016Åbent husRuder Es, Hvidovre20 bronze
30-12-2015Nytår 2015Østsjællands Bridgeklub14,0 sølv
27-12-2015JulesølvbridgeBridgeSalonen4,0 sølv
16-12-2015Julestue 2015Studenterforeningens BC 24 bronze
14-12-2015ParmesterskabYoung Sharks11 bronze
06-12-2015Pokalturneringen 2016 - Runde 2APokalturnering2,00 guld
28-11-2015KM for SeniorparDistrikt København10,0 sølv
16-11-2015Holdmesterskab med slutspilYoung Sharks48 bronze
15-11-2015åbent husRuder Es, Hvidovre16 bronze
08-11-2015Pokalturneringen 2016 - Runde 1Pokalturnering2,00 guld
28-10-2015Par Kval 2015Studenterforeningens BC 40 bronze
25-10-2015Åbent husRuder Es, Hvidovre20 bronze
18-10-2015Åbent hus - SøndagRuder Es, Hvidovre14 bronze
12-10-2015ParmesterskabYoung Sharks6 bronze
12-10-2015IMP ParYoung Sharks11 bronze
23-09-2015Par Kval 2015Studenterforeningens BC 64 bronze
14-09-2015IMP ParYoung Sharks11 bronze
13-09-2015Åbent husRuder Es, Hvidovre14 bronze
06-09-2015partutrnerigRuder Es, Hvidovre20 bronze
31-08-2015Sommerbridge IXGentofte Bridgeklub28 bronze
30-08-2015åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre12 bronze
26-08-2015Guldturnering 5 gange 2015BridgeSalonen2,00 guld
25-08-2015Åbent hus tirsdag 25/8Københavns Bridge Klub11 bronze
24-08-201524/8 2015Østsjællands Bridgeklub18 bronze
20-08-2015Åbent hus torsdag 20/8Københavns Bridge Klub16 bronze
18-08-2015Åbent hus tirsdag 18/8Københavns Bridge Klub11 bronze
13-08-2015Åbent hus torsdag 13/8Københavns Bridge Klub24 bronze
10-08-201510/8 2015Østsjællands Bridgeklub14 bronze
06-08-2015Åbent hus torsdag 6/8Københavns Bridge Klub20 bronze
03-08-20153/8 2015Østsjællands Bridgeklub16 bronze
30-07-2015Åbent hus torsdag 30/7Københavns Bridge Klub16 bronze
17-07-2015Åbent hus fredag 17/7Københavns Bridge Klub8 bronze
14-07-2015Åbent hus tirsdag 14/7Københavns Bridge Klub11 bronze
07-07-2015Vinoble Open BDansk Bridgefestival13,0 sølv
04-07-2015Sølv 1Dansk Bridgefestival10,0 sølv
03-07-2015Bronze Åben 1ADansk Bridgefestival19 bronze
30-06-2015Åbent hus tirsdag 30/6Københavns Bridge Klub15 bronze
23-06-2015Åbent hus tirsdag 23/6Københavns Bridge Klub20 bronze
20-06-2015midsommerguldØstsjællands Bridgeklub1,00 guld
14-06-2015Åbent hus, søndagRuder Es, Hvidovre24 bronze
09-06-2015Åbent hus tirsdag 9/6Københavns Bridge Klub20 bronze
04-06-2015Majsølv over 5 gangeBridgeSalonen17,0 sølv
02-06-2015SommerbridgeBallerup Bridge Club8 bronze
31-05-2015Guld turneringKøbenhavns Bridge Klub3,00 guld
25-05-2015Pinsesølv 2015Østsjællands Bridgeklub8,0 sølv
17-05-2015Åbent husRuder Es, Hvidovre10 bronze
14-05-2015Kr. HimmelfartsdagRuder Es, Hvidovre14 bronze
10-05-2015åbent husRuder Es, Hvidovre22 bronze
25-04-2015KBH-Serien 2014-2015Distrikt København16,0 sølv
22-04-2015Holdfinale 2015Studenterforeningens BC 127 bronze
20-04-2015Champions LeagueYoung Sharks24 bronze
15-04-2015Parfinale 2015Studenterforeningens BC 12 bronze
06-04-2015PåskeguldBlakset-Klubberne2,00 guld
22-03-2015Pokalturneringen 2015 - Runde 5Pokalturnering3,00 guld
16-03-2015Champions LeagueYoung Sharks8 bronze
08-03-2015Divisionsturneringen 2014-2015 2. divisionDanmarks Bridgeforbund 2,00 guld
08-03-2015Åbent husRuder Es, Hvidovre12 bronze
01-03-2015Åbent husRuder Es, Hvidovre12 bronze
22-02-2015Åbent husRuder Es, Hvidovre17 bronze
14-02-2015Vintersølv 14/2 2015Østsjællands Bridgeklub7,0 sølv
08-02-2015åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre18 bronze
04-02-2015Parfinale 2015Studenterforeningens BC 18 bronze
02-02-2015ParYoung Sharks15 bronze
01-02-2015Barometer 2015Islev Bridgeklub12,0 sølv
26-01-2015ParYoung Sharks15 bronze
25-01-2015Åbent husRuder Es, Hvidovre15 bronze
12-01-2015BAM 3/3Young Sharks24 bronze
05-01-2015BAM 2/3Young Sharks24 bronze
29-12-2014Åbent hus mandag aftenRuder Es, Hvidovre12 bronze
28-12-2014Åbent husRuder Es, Hvidovre10 bronze
27-12-2014Julesølv 2014Østsjællands Bridgeklub18,0 sølv
21-12-2014Åbent husRuder Es, Hvidovre24 bronze
14-12-2014Åbent hus SøndagRuder Es, Hvidovre12 bronze
08-12-2014BAM 1/3Young Sharks8 bronze
07-12-2014Pokalturneringen 2015 - Runde 2APokalturnering2,00 guld
01-12-2014Holdturnering 2014/2015Young Sharks16 bronze
26-11-2014holdkval 2Studenterforeningens BC 50 bronze
23-11-2014Åbent hus SøndagRuder Es, Hvidovre11 bronze
17-11-2014Holdturnering 2014/2015Young Sharks16 bronze
16-11-2014Åbent hus SøndagRuder Es, Hvidovre11 bronze
09-11-2014Åbent hus søndag 9-11-2014Ruder Es, Hvidovre11 bronze
02-11-2014Pokalturneringen 2015 - Runde 1Pokalturnering2,00 guld
25-10-2014KM Senior 2014/2015Distrikt København6,0 sølv
19-10-2014Åbent husRuder Es, Hvidovre6 bronze
08-10-2014ParkvalStudenterforeningens BC 96 bronze
28-09-2014Åbent hus 28-9-2014Ruder Es, Hvidovre11 bronze
24-09-2014ParkvalStudenterforeningens BC 48 bronze
17-09-2014ParkvalStudenterforeningens BC 19 bronze
07-09-2014Åbent husRuder Es, Hvidovre16 bronze
03-09-2014Uordentligt Clubraad 2014Studenterforeningens BC 11 bronze
27-08-2014Jubilæums guld finaleBridgeSalonen8,0 sølv
26-08-2014Tirsdag 26/8Københavns Bridge Klub32 bronze
24-08-2014Åbent hus SøndagRuder Es, Hvidovre24 bronze
22-08-2014Åbent hus fredag 22/8Københavns Bridge Klub12 bronze
19-08-2014Åbent hus tirsdag 19/8Københavns Bridge Klub11 bronze
14-08-2014Åbent hus torsdag 14/8Københavns Bridge Klub14 bronze
07-08-2014Åbent hus torsdag 7/8Københavns Bridge Klub28 bronze
05-08-2014Åbent hus tirsdag 5/8Københavns Bridge Klub10 bronze
03-08-2014Åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre10 bronze
29-07-2014Åbent hus tirsdag 29/7Københavns Bridge Klub12 bronze
22-07-2014Åbent hus tirsdag 22/7Københavns Bridge Klub8 bronze
15-07-2014Åbent hus tirsdag 15-7Københavns Bridge Klub24 bronze
10-07-2014Jubel guld ADansk Bridgefestival2,00 guld
08-07-2014Vinoble Open, Svendborg 2014Dansk Bridgefestival118,0 sølv
06-07-2014Bronze 4aDansk Bridgefestival23 bronze
03-07-2014Åbent hus torsdag 3/7Københavns Bridge Klub19 bronze
29-06-2014Åbent hus SøndagRuder Es, Hvidovre24 bronze
27-06-2014Åbent hus fredag 27/6Københavns Bridge Klub15 bronze
22-06-2014Åbent hus SøndagRuder Es, Hvidovre16 bronze
12-06-2014Åbent hus torsdag 12-6Københavns Bridge Klub11 bronze
09-06-2014PinseguldØstsjællands Bridgeklub2,00 guld
08-06-2014Åbent hus - 1. pinsedagRuder Es, Hvidovre16 bronze
01-06-2014åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre14 bronze
28-05-2014Ruth3Havdrup Bridgeklub12 bronze
20-05-2014SommerbridgeBallerup Bridge Club19 bronze
18-05-2014Åbent husRuder Es, Hvidovre14 bronze
08-05-2014Majturnering Kvalifikation Klassisk ParKøbenhavns Bridge Klub32 bronze
26-04-2014Københavnsserien 2014Distrikt København19,0 sølv
23-04-2014Holdfinal 2014Studenterforeningens BC 86 bronze
21-04-2014Åbent husRuder Es, Hvidovre10 bronze
18-04-2014LangfredagØstsjællands Bridgeklub10,0 sølv
14-04-2014Champions LeagueYoung Sharks16 bronze
06-04-2014Åbent husRuder Es, Hvidovre12 bronze
12-03-2014Parfinale 2014Studenterforeningens BC 32 bronze
21-02-2014Åbent hus fredag 21/2Københavns Bridge Klub16 bronze
02-02-2014Åbemt husRuder Es, Hvidovre8 bronze
27-01-2014IMP-parYoung Sharks22 bronze
19-01-2014Åbent husRuder Es, Hvidovre12 bronze
17-01-2014Åbent hus 17/1Københavns Bridge Klub11 bronze
10-01-2014Åbent hus fredag 10/1Københavns Bridge Klub19 bronze
06-01-2014BAMYoung Sharks44 bronze
28-12-2013Sølvpoint 28/12-2013 A-rækkeplan b bridgeklub4,0 sølv
22-12-2013Åbent husRuder Es, Hvidovre10 bronze
08-12-2013Åbent husRuder Es, Hvidovre10 bronze
01-12-2013KM Senior 2013/2014Distrikt København5,0 sølv
25-11-2013Holdturnering 2013/2014Young Sharks8 bronze
22-11-2013Åent hus fredag 22/11Københavns Bridge Klub10 bronze
11-11-2013Holdturnering 2013/2014Young Sharks80 bronze
08-11-2013Åbent hus fredag 8/11Københavns Bridge Klub20 bronze
30-10-2013Parkval 2013Studenterforeningens BC 48 bronze
27-10-2013Parplan b bridgeklub12 bronze
25-10-2013Åbent hus fredag 25/10Københavns Bridge Klub14 bronze
20-10-2013Søndags Åbent Hus, 20/10-2013plan b bridgeklub19 bronze
09-10-2013Parkval 2013Studenterforeningens BC 19 bronze
06-10-2013Søndags Åbent Hus 6/10-2013plan b bridgeklub16 bronze
25-09-2013Parkval 2013Studenterforeningens BC 22 bronze
20-09-2013Åbent hus fredag 20-9Københavns Bridge Klub13 bronze
18-09-2013Parkval 2013Studenterforeningens BC 19 bronze
11-09-2013Parkval 2013Studenterforeningens BC 10 bronze
08-09-2013åbent husRuder Es, Hvidovre12 bronze
29-08-2013Åbent hus torsdag 29/8Københavns Bridge Klub10 bronze
28-08-2013Åben par 2013 B-finaleDansk Bridgefestival1,00 guld
18-08-2013BB festivalBlakset-Klubberne8,0 sølv
12-08-201312/8 2013Østsjællands Bridgeklub18 bronze
09-08-2013Åbent hus fredag 9/8Københavns Bridge Klub13 bronze
06-08-2013Åbent hus tirsdag 6/8Københavns Bridge Klub11 bronze
30-07-2013Åbent hus tirsdag 30/1Københavns Bridge Klub11 bronze
19-07-2013Åbent hus fredag 19/7Københavns Bridge Klub15 bronze
16-07-2013Åbent hus tirsdag 16/7Københavns Bridge Klub8 bronze
11-07-2013Bronze 13A, VingstedDansk Bridgefestival69 bronze
09-07-2013Vinoble, Vingsted 2013Dansk Bridgefestival15,0 sølv
09-07-2013Bronze 8ADansk Bridgefestival21 bronze
07-07-2013Åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre16 bronze
05-07-2013Åbent hus fredag 5/7Københavns Bridge Klub16 bronze
30-06-2013åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre15 bronze
18-06-2013Åbent hus tirsdag 18/6Københavns Bridge Klub24 bronze
13-06-2013åbent hus torsdag 13/6Københavns Bridge Klub18 bronze
11-06-2013Åbent hus tirsdag 11-6Københavns Bridge Klub10 bronze
07-06-2013Åbent hus fredag 7/6Københavns Bridge Klub14 bronze
03-06-2013Åbent husRuder Es, Hvidovre16 bronze
28-05-2013sølv turneringKøbenhavns Bridge Klub22,0 sølv
15-05-2013Ruth2Havdrup Bridgeklub15 bronze
14-05-2013Kvalifikation over 2 gangeKøbenhavns Bridge Klub11 bronze
08-05-2013Ruth1Havdrup Bridgeklub28 bronze
07-05-2013Kvalifikation over 2 gangeKøbenhavns Bridge Klub32 bronze
26-04-2013Åbent hus fredag 25/4Københavns Bridge Klub14 bronze
10-04-2013HoldfinaleStudenterforeningens BC 48 bronze
08-04-2013Hyggehejsa...plan b bridgeklub14 bronze
06-04-2013Københavnsserien 2012-2013Distrikt København12,0 sølv
01-04-2013Åbent husRuder Es, Hvidovre24 bronze
29-03-2013LangfredagØstsjællands Bridgeklub10,0 sølv
11-03-2013Alm. par over 2 gangeplan b bridgeklub6 bronze
25-02-2013Imp-par 2 gangplan b bridgeklub24 bronze
24-02-2013Pokalturneringen 2013 - Runde 4Pokalturnering3,00 guld
18-02-2013Imp-par 2 gangplan b bridgeklub11 bronze
15-02-2013Åbent hus fredag 15/2Københavns Bridge Klub16 bronze
04-02-2013Imp-par 2 gangplan b bridgeklub16 bronze
30-01-2013ParfinaleStudenterforeningens BC 8 bronze
28-01-2013Finaleplan b bridgeklub16 bronze
31-12-2012NytårKøbenhavns Bridge Klub16 bronze
27-12-2012sølvpoint turneringplan b bridgeklub6,0 sølv
27-12-2012Sølvpoint 27-12-2012plan b bridgeklub16 bronze
03-12-2012NovImpParplan b bridgeklub14 bronze
26-11-2012NovImpParplan b bridgeklub14 bronze
12-11-2012Mitchellplan b bridgeklub8 bronze
11-11-2012Pokalturneringen 2013 - Runde 1Pokalturnering2,00 guld
05-11-2012NovImpParplan b bridgeklub24 bronze
14-10-2012Åbent husRuder Es, Hvidovre11 bronze
10-10-2012Par kvalStudenterforeningens BC 10 bronze
08-10-2012Holdkvalifikationplan b bridgeklub48 bronze
19-09-2012Par kvalStudenterforeningens BC 17 bronze
05-09-2012uordenligt clubraadStudenterforeningens BC 10 bronze
03-09-2012Velkomstpar totoplan b bridgeklub14 bronze
31-08-2012Åbent hus fredag 31/8Københavns Bridge Klub20 bronze
30-08-2012Åbent hus torsdag 30/8Københavns Bridge Klub32 bronze
26-08-2012åbent husRuder Es, Hvidovre12 bronze
10-08-2012Åbent hus fredag 10/8Københavns Bridge Klub32 bronze
05-08-2012Åbent husRuder Es, Hvidovre12 bronze
03-08-2012Åbent hus fredag 3/8Københavns Bridge Klub19 bronze
29-07-2012Åbent husRuder Es, Hvidovre10 bronze
22-07-2012mitchell 8 bordeRuder Es, Hvidovre16 bronze
08-07-2012Åbent HusRuder Es, Hvidovre16 bronze
05-07-2012Åbent hus torsdag 5/7Københavns Bridge Klub8 bronze
29-06-2012SølvturneringKøbenhavns Bridge Klub10,0 sølv
24-06-2012åbent husRuder Es, Hvidovre12 bronze
17-06-2012Åbent husRuder Es, Hvidovre18 bronze
27-05-2012parturneringRuder Es, Hvidovre14 bronze
21-05-2012Majturneringplan b bridgeklub7,0 sølv
05-05-2012Malmö Klubmatch 2012Studenterforeningens BC 16 bronze
25-04-2012Påske TOTOStudenterforeningens BC 12 bronze
23-04-2012BAM - samletplan b bridgeklub48 bronze
11-04-2012Hold Finale 2012Studenterforeningens BC 137 bronze
05-04-2012Påskesølvplan b bridgeklub14,0 sølv
01-04-2012Københavnsserien 2011/2012Distrikt København11,0 sølv
12-03-2012Parmesterskabplan b bridgeklub11 bronze
05-03-2012Klubsølv, 05.03.2012, aftenplan b bridgeklub2,0 sølv
27-02-2012Parmesterskabplan b bridgeklub16 bronze
20-02-2012Parmesterskabplan b bridgeklub24 bronze
17-02-2012Åbent hus fredag 17/2Københavns Bridge Klub4 bronze
06-02-2012Parmesterskabplan b bridgeklub16 bronze
01-02-2012Par Finale 2012Studenterforeningens BC 8 bronze
30-01-2012Parmesterskabplan b bridgeklub16 bronze
23-01-2012Miniholdplan b bridgeklub28 bronze
04-01-2012ChampagneBridgeStudenterforeningens BC 19 bronze
30-12-2011Nytårs turnering aften 2011-12Blakset-Klubberne4 bronze
19-12-2011Julesølvplan b bridgeklub7,0 sølv
12-12-2011Enaftensturneringplan b bridgeklub16 bronze
05-12-2011IMP parplan b bridgeklub24 bronze
04-12-2011Vinoble Cup 2012 - Runde 2AVinoble Cup2,00 guld
23-11-2011Holdkval 1Studenterforeningens BC 84 bronze
09-11-2011Par kvalStudenterforeningens BC 22 bronze
07-11-2011HoldmesterskabYoung Sharks16 bronze
07-11-2011IMP parplan b bridgeklub16 bronze
31-10-2011Holdturnering efterår 2011plan b bridgeklub84 bronze
21-10-2011Åbent hus fredag 21/10Københavns Bridge Klub19 bronze
12-10-2011Par kvalStudenterforeningens BC 7 bronze
09-10-2011åbent husRuder Es, Hvidovre10 bronze
21-09-2011Par kvalStudenterforeningens BC 96 bronze
18-09-2011Åbent HusRuder Es, Hvidovre16 bronze
05-09-2011Velkomstparplan b bridgeklub16 bronze
04-09-2011Åbent husRuder Es, Hvidovre16 bronze
02-09-2011Åbent hus fredag 2/9Københavns Bridge Klub19 bronze
30-08-2011Åbent hus tirsdag 30/8Københavns Bridge Klub22 bronze
23-08-2011Åbent hus tirsdag 23/8Københavns Bridge Klub24 bronze
21-08-2011Åbent HusRuder Es, Hvidovre16 bronze
18-08-2011Åbent hus torsdag 18/8Københavns Bridge Klub22 bronze
16-08-2011Åbent hus tirsdag 16/8Københavns Bridge Klub36 bronze
12-08-2011Åbent hus fredag 12/8Københavns Bridge Klub32 bronze
02-08-2011Åbent hus tirsdag 2/8Københavns Bridge Klub28 bronze
21-07-2011Åbent hus torsdag 21/7Københavns Bridge Klub9 bronze
15-07-2011VEJLE BRONZEDansk Bridgefestival15 bronze
14-07-2011Danish openDansk Bridgefestival9,0 sølv
13-07-2011Sølv 5Dansk Bridgefestival14,0 sølv
12-07-2011Bronze 9Dansk Bridgefestival22 bronze
08-07-2011Åbent hus fredag 8/7Københavns Bridge Klub18 bronze
03-07-20115Bords HowellRuder Es, Hvidovre18 bronze
19-06-2011SøndagsåbenthusBlakset-Klubberne30 bronze
14-06-2011Åbent hus tirsdag 14/6Københavns Bridge Klub8 bronze
31-05-2011Ultimo majBlakset-Klubberne16 bronze
26-05-2011Maj turneringKøbenhavns Bridge Klub6,0 sølv
20-05-2011Åbent hus fredag 20/5Københavns Bridge Klub16 bronze
12-05-2011KvalifikationKøbenhavns Bridge Klub18 bronze
01-05-20111.maj 2011Ruder Es, Hvidovre12 bronze
29-04-2011Åbent hus fredag 29/4Københavns Bridge Klub22 bronze
24-04-2011serieturn.3 bordRuder Es, Hvidovre10 bronze
21-04-2011åbent hus 21/4Ruder Es, Hvidovre15 bronze
13-04-2011HoldfinaleStudenterforeningens BC 10 bronze
13-04-2011HoldfinaleStudenterforeningens BC 87 bronze
11-04-2011Holdturnering 2010-11Young Sharks166 bronze
16-03-2011ParfinaleStudenterforeningens BC 19 bronze
13-03-2011Åbent hus 13-03-2011Blakset-Klubberne20 bronze
09-03-20113. division 2010-2011Danmarks Bridgeforbund 8,00 guld
27-02-2011Åbent HusRuder Es, Hvidovre22 bronze
18-02-2011Åbent hus fredag 18/2Københavns Bridge Klub20 bronze
23-01-2011Mitchell 7 bordeRuder Es, Hvidovre14 bronze
19-01-2011Parkval 3Studenterforeningens BC 44 bronze
10-01-2011Board-A-MatchYoung Sharks24 bronze
03-01-2011Board-A-MatchYoung Sharks8 bronze
13-12-2010ParmesterskabYoung Sharks15 bronze
08-12-2010HoldkvalStudenterforeningens BC 169 bronze
22-11-2010ParmesterskabYoung Sharks32 bronze
03-11-2010Parkval 3Studenterforeningens BC 14 bronze
31-10-201031-10-2010Ruder Es, Hvidovre12 bronze
27-10-2010Parkval 3Studenterforeningens BC 14 bronze
25-10-2010MiniholdYoung Sharks24 bronze
17-10-2010Åbent husRuder Es, Hvidovre20 bronze
10-10-20104 bords HowellRuder Es, Hvidovre16 bronze
22-09-2010Parkval 1Studenterforeningens BC 30 bronze
18-09-2010MalmökampenStudenterforeningens BC 4 bronze
15-09-2010Parkval 1Studenterforeningens BC 44 bronze
08-09-2010ProblemparStudenterforeningens BC 15 bronze
05-09-2010åbent hus søndagRuder Es, Hvidovre20 bronze
17-08-2010Åbent hus tirsdag aften12 bronze
15-08-20106bords HowellRuder Es, Hvidovre24 bronze
10-08-2010Åbent hus tirsdag aften18 bronze
03-08-2010Åbent hus tirsdag aften14 bronze
25-07-2010Åbent husRuder Es, Hvidovre8 bronze
16-07-2010bronze 14 aDansk Bridgefestival44 bronze
15-07-2010Sølv 6Dansk Bridgefestival7,0 sølv
14-07-2010Sølv 5Dansk Bridgefestival9,0 sølv
13-07-2010Bronze 9Dansk Bridgefestival53 bronze
06-07-2010Åbent hus tirsdag 6/78 bronze
17-06-2010Åbent hus torsdag 17/615 bronze
13-06-2010Vinoble Cup 2010 - Runde 7 - Alle hold fra 1. divisionVinoble Cup3,00 guld
08-06-2010Åbent hus tirsdag 8/622 bronze
10-05-2010YS majturneringYoung Sharks16 bronze
09-05-2010Vinoble Cup 2010 - Runde 6 - de 20 sidste 2./3.-div.holdVinoble Cup3,00 guld
03-05-2010YS majturneringYoung Sharks24 bronze
21-04-2010holdfinaleStudenterforeningens BC 10 bronze
19-04-2010Champions LeagueYoung Sharks8 bronze
12-04-2010Champions LeagueYoung Sharks16 bronze
10-03-2010holdfinaleStudenterforeningens BC 13 bronze
03-03-20102. division 2009-2010Danmarks Bridgeforbund 9,00 guld
15-02-2010HoldkvalifikationYoung Sharks104 bronze
14-12-2009ParmesterskabYoung Sharks32 bronze
09-12-2009Holdkval 2009Studenterforeningens BC 78 bronze
03-12-2009Kvalifikation 2009One-eyed Jacks32 bronze
30-11-2009ParmesterskabYoung Sharks10 bronze
14-09-2009Imp parYoung Sharks15 bronze
02-09-2009Studen - Uordentligt Clubraad14 bronze
30-07-2009Åbent hus, Torsdag aften13 bronze
21-07-2009Åbent hus tirsdag aften10 bronze
14-07-2009Åbent hus Tirsdag aften9 bronze
06-07-2009Sølv 3Dansk Bridgefestival6,0 sølv
05-07-2009Bronze A4Dansk Bridgefestival16 bronze
09-06-2009Åbent hus tirsdag aften24 bronze
04-06-2009Maj turnering Torsdag aften22,0 sølv
25-05-2009Maj turneringYoung Sharks14,0 sølv
22-04-2009HoldfinaleStudenterforeningens BC 30 bronze
18-03-2009ParfinaleStudenterforeningens BC 28 bronze
09-03-2009Speed ballYoung Sharks32 bronze
02-03-2009Finale holdturneringYoung Sharks15 bronze
23-02-2009Finale holdturneringYoung Sharks30 bronze
19-02-20092. division 2008-2009Danmarks Bridgeforbund 10,00 guld
16-02-2009Hold kvalYoung Sharks64 bronze
25-01-2009Åbent hus16 bronze
07-01-2009Holdkval-2Studenterforeningens BC 52 bronze
31-12-2008Sølv point turnering14,0 sølv
19-11-2008Holdkval-1Studenterforeningens BC 40 bronze
17-11-2008En aftens turneringYoung Sharks32 bronze
10-11-2008ParfinaleYoung Sharks16 bronze
22-10-2008ParkvalStudenterforeningens BC 14 bronze
15-10-2008efterårs TOTOStudenterforeningens BC 18 bronze
08-09-2008IMP ParYoung Sharks22 bronze
01-09-2008IMP ParYoung Sharks15 bronze
15-08-2008Copenhagen Open Hold CBlakset-Klubberne8,0 sølv
11-08-2008Åbent hus Mandag aften14 bronze
04-08-2008Åbent hus Mandag aften16 bronze
29-07-2008Åbent hus Tirsdag aften8 bronze
24-07-2008Åbent hus Torsdag aften28 bronze
21-07-2008Åbent hus Mandag aften18 bronze
10-07-2008Sommerhus Torsdag aften8 bronze
25-06-2008Sommerturnering 2008 Del 2KFIUs Bridgeafdeling24 bronze
24-06-2008Sommerhus Tirsdag Aften5 bronze
16-06-2008Sommerhus Mandag Aften15 bronze
12-06-2008Sommerhus Torsdag Aften5 bronze
03-06-2008Sommerhus Tirsdag Aften24 bronze
02-06-2008Sommerhus Mandag Aften14 bronze
26-05-2008Majturnering, mandag aften8,0 sølv
22-05-2008Sommerhus Torsdag Aften22 bronze
14-05-2008åbent husTrumferne20 bronze
23-04-2008Hold FinaleStudenterforeningens BC 38 bronze
21-04-2008YS Holdfinale A+BYoung Sharks16 bronze
07-04-2008Hold kvalifikationYoung Sharks48 bronze
24-03-20082.påskedag10,0 sølv
20-03-2008Skærtorsdag5,0 sølv
21-02-2008Minihold 2008One-eyed Jacks8 bronze
10-02-2008Søndag5 bronze
03-02-2008Divisionsturneringen 2007 - 2008Danmarks Bridgeforbund 22,00 guld
09-01-2008Holdkval 2Studenterforeningens BC 30 bronze
07-01-2008Enkeltmandsturnering 1. aftenYoung Sharks5 bronze
26-11-2007Par finale - A+B række 3 gange alle modYoung Sharks22 bronze
15-11-2007KvalifikationsturneringOne-eyed Jacks8 bronze
14-11-2007Holdkval 1Studenterforeningens BC 44 bronze
15-10-2007Speedball, Par beregningYoung Sharks22 bronze
19-09-2007(DBF skemaregistrering) 06-07Young Sharks62 bronze
12-09-2007ParkvalStudenterforeningens BC 7 bronze
30-08-2007Torsdag Aften16 bronze
23-08-2007Torsdag Aften19 bronze
17-08-2007Cop Open HoldBlakset-Klubberne11,0 sølv
02-08-2007Torsdag Aften15 bronze
30-07-2007Mandag Aften18 bronze
12-07-2007sølv6Dansk Bridgefestival3,0 sølv
11-07-2007sølv 5Dansk Bridgefestival16,0 sølv
11-07-2007bronze9Dansk Bridgefestival64 bronze
05-07-2007Torsdag Aften30 bronze
28-06-2007Torsdag aften10 bronze
26-06-2007Tirsdag Aften10 bronze
21-06-2007Torsdag Aften11 bronze
17-06-2007oprykningsspil 2007Kreds 271,0 sølv
10-06-2007Netbridge Cup 2007 - Runde 7Vinoble Cup3,00 guld
04-06-2007Mandag Aften15 bronze
31-05-2007Torsdag Aften10 bronze
20-05-2007Netbridge Cup 2007 - Runde 6Vinoble Cup3,00 guld
13-05-2007Søndag10 bronze
06-05-2007Par turnering16 bronze
03-05-2007Torsdag aften28 bronze
21-04-2007Kbh. Serien 2007Distrikt København54,0 sølv
18-04-2007Holdfinale 2007Studenterforeningens BC 48 bronze
05-04-2007Skærtorsdag10,0 sølv
01-04-2007Netbridge Cup 2007 - Runde 5Vinoble Cup3,00 guld
21-03-2007Parfinale 2007Studenterforeningens BC 12 bronze
21-02-2007Parfinale 2007Studenterforeningens BC 12 bronze
17-01-2007Parfinale 2007Studenterforeningens BC 38 bronze
11-01-2007Klubmesterskab 2006-2007One-eyed Jacks12 bronze
03-01-2007ChampagneBridgeStudenterforeningens BC 13 bronze
29-12-2006En dags par turnering22 bronze
28-12-2006Julebridge10 bronze
17-12-2006En dags par turnering11 bronze
13-12-2006ParKval 2 2006Studenterforeningens BC 44 bronze
06-12-2006HoldKval 2006Studenterforeningens BC 118 bronze
01-12-2006Gamle Årsregistering 05-06Young Sharks173 bronze
11-10-2006ParKval 2006Studenterforeningens BC 30 bronze
15-05-2006Holdkval 2005-2006Studenterforeningens BC 20 bronze
19-04-2006Hold FinaleStudenterforeningens BC 48 bronze
22-03-2006Par FinaleStudenterforeningens BC 24 bronze
08-03-2006Par FinaleStudenterforeningens BC 16 bronze
05-03-2006Netbridge Cup 2006 - Runde 5Vinoble Cup3,00 guld
22-02-2006Par FinaleStudenterforeningens BC 11 bronze
05-02-20063.division 2005-2006Danmarks Bridgeforbund 7,00 guld
23-11-2005Holdkval 2005Studenterforeningens BC 109 bronze
13-11-2005Åbent hus, søndag eftermiddagBlakset-Klubberne5 bronze
21-09-2005ParkvalStudenterforeningens BC 27 bronze
29-08-2005(DBF kuponregistrering)40 bronze
14-08-2005Cop Op ÅPBlakset-Klubberne4,0 sølv
24-06-2005Åbent Hus, fredag aftenBlakset-Klubberne22 bronze
14-06-2005(DBF skemaregistrering)Young Sharks103 bronze
07-06-2005(DBF kuponregistrering)452 bronze
07-06-2005(DBF kuponregistrering)83,0 sølv
07-06-2005(DBF kuponregistrering)2,00 guld
03-06-2005Åbent hus, fredag aftenBlakset-Klubberne9 bronze
18-05-2005sæsonStudenterforeningens BC 172 bronze
27-02-2005Netbridge Cup 2005 - Runde 5Vinoble Cup3,00 guld
13-02-20053. divisionDanmarks Bridgeforbund 10,00 guld
21-01-2005SpeedballBlakset-Klubberne9 bronze
14-01-2005StøtteturneringBlakset-Klubberne15 bronze
30-11-2004Hold og butlerpar9 bronze
29-08-2004Åbent Hus Søndag d. 29/822 bronze
20-08-2004FredagsåbenthusBlakset-Klubberne40 bronze
02-07-2004Åbent Hus, fredag aftenBlakset-Klubberne9 bronze
25-06-2004ÅH 2506-2004Blakset-Klubberne18 bronze
02-06-2004(DBF skemaregistrering)One-eyed Jacks48 bronze
27-05-2004(DBF skemaregistrering)Young Sharks243 bronze
01-05-2004Studenterforeningens BC 141 bronze
04-04-2004Netbridge Cup 2004 - 6.rundeVinoble Cup3,00 guld
02-04-2004Åbent Hus, fredag, uge 14Blakset-Klubberne16 bronze
18-01-20042. division 2003 - 2004Danmarks Bridgeforbund 14,00 guld
23-07-2003Åbent Hus, OnsdagBlakset-Klubberne11 bronze
25-06-2003(DBF skemaregistrering)3,00 guld
04-06-2003OnsdagsåbenthusBlakset-Klubberne16 bronze
03-06-2003(DBF skemaregistrering)13,00 guld
19-05-2003(DBF kuponregistrering)428 bronze
19-05-2003(DBF kuponregistrering)34,0 sølv
19-05-2003(DBF kuponregistrering)9,00 guld
24-04-2003(DBF skemaregistrering)Young Sharks259 bronze
24-04-2003(DBF skemaregistrering)One-eyed Jacks113 bronze
09-02-2003Søndags åbent hus14 bronze
26-01-2003Endags, søndag22 bronze
19-01-2003Divisionen 2002-2003Danmarks Bridgeforbund 22,00 guld
29-09-2002Åbent hus søndag36 bronze
01-09-2002Åbent hus søndag20 bronze
03-06-2002(DBF kuponregistrering)278 bronze
03-06-2002(DBF kuponregistrering)304,0 sølv
20-05-2002sæsonStudenterforeningens BC 486 bronze
15-05-2002(DBF skemaregistrering)One-eyed Jacks165 bronze
15-05-2002(DBF skemaregistrering)Young Sharks142 bronze
20-01-20023. division Øst, 2001Danmarks Bridgeforbund 8,00 guld
07-06-2001(DBF skemaregistrering)Studenterforeningens BC 181 bronze
07-06-2001(DBF skemaregistrering)Studenterforeningens BC 5,0 sølv
06-06-2001(DBF skemaregistrering)One-eyed Jacks179 bronze
04-02-2001Divisionsturneringen 2000-2001Danmarks Bridgeforbund 12,00 guld
03-06-2000(DBF skemaregistrering)Studenterforeningens BC 249 bronze
02-06-2000(DBF kuponregistrering)966 bronze
02-06-2000(DBF kuponregistrering)200,0 sølv
02-06-2000(DBF kuponregistrering)14,00 guld
22-05-2000(DBF skemaregistrering)Danmarks Bridgeforbund 17,00 guld
01-05-2000(DBF skemaregistrering)One-eyed Jacks156 bronze
08-06-1999(DBF skemaregistrering)Studenterforeningens BC 194 bronze
04-05-1999(DBF skemaregistrering)195 bronze
08-01-1999(Overført)23080 bronze
08-01-1999(Overført)1873,0 sølv
08-01-1999(Overført)417,00 guld
Gå tilbage